General Mobile 4G Android One Single Qfil Firmware

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
[DOWNLOAD

General Mobile 4G Anroid One modeline ait tek sim kartlı modeline ait qfil ile yüklenebilen yazılımı paylaşacağım.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

Android 6.0.1 sürümüdür.
pass: gsmturkey

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
yükleme yaptım ancak android açılış ekranında kalıyor. saatlerce bekledim yine açılmadı :) sp flash tool ile de uygun rom yükledim yine açılmadı.
sebep ne olabilir acaba.

yükleme yaptım ancak android açılış ekranında kalıyor. saatlerce bekledim yine açılmadı :) sp flash tool ile de uygun rom yükledim yine açılmadı.
sebep ne olabilir acaba.
Bu ciha qualcom sp flash tool ile yükenmez. Qfil ile yüklenir
Doananımsal olabilir

kolay gelsin hocam ben daha öncede bunu yaşadım şimdi bu romu yükledim ekran çizgi çizgi oldu 7.1 stock edl rom olan varsa paylaşabilirmi?

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

link sağlam değil galiba indiremiyoruz

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

link sağlam değil galiba indiremiyoruz

Link güncellendi

Geri
Üst Alt