Stock Rom General Mobile Discovery 4 GB ve 16 GB Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
71464bffa5fca500af99eb536aac2151.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile Discovery 4 GB ve 16 GB modellerine ait stock romları paylaşacağım. Aynı model cihazın 2 farklı yazılımı var. Biri Hafizası 4 GB diğeri 16 GB olanıdır. Aşağıdaki yazılımlardan cihazınıza uygun olan yazılımı indirip yükleme yapın.

Cihaza yazılım yüklemesi aşamasında yardıma ihtiyaç duyarsanız konu altından lütfen belirtiniz.

Hızlı indirme linkleri bekleme yok.

General Mobile Discovery 4 GB Stock Rom

General Mobile Discovery 16 GB Stock Rom

Son düzenleme:
Selamun aleyküm serdar abi şimdi bir cihaz geldi General Mobile Discovery cihaz gelirken şu moddaydı;
img_2114-jpg.771

Tuşları kullanarak format atmaya çalışıyorum ama format ekranına girmiyor ne yaparsam yapayım cihaz factory mode de açılıyor ve factory mode de açıldığı zaman ses kısma ve açma tuşları çalışmıyor şuan bu konuda paylaştığın romu indiriyorum onu yüklersem düzelir mi yada başka bir çözümü varmı. Saygılar abi :)

Ekli dosyalar

• IMG_2114.JPG
    IMG_2114.JPG
    1.9 MB · Görüntüleme: 2,281
Selamun aleyküm serdar abi şimdi bir cihaz geldi General Mobile Discovery cihaz gelirken şu moddaydı;
img_2114-jpg.771

Tuşları kullanarak format atmaya çalışıyorum ama format ekranına girmiyor ne yaparsam yapayım cihaz factory mode de açılıyor ve factory mode de açıldığı zaman ses kısma ve açma tuşları çalışmıyor şuan bu konuda paylaştığın romu indiriyorum onu yüklersem düzelir mi yada başka bir çözümü varmı. Saygılar abi :)
Cihazının on/off ses +- filmini değiştir sorunun çözülcektir yada soketinde oksitlenme olabilir

Romları vermişsiniz ama Flashtool lar yok dosyaların içinde.Bende ki mevcut tollarda ise eski dosyalar deyip scatter dosyasını açmıyor...

Geri
Üst Alt