Merhaba ortalam kaç dakika sürüyor kurması ve hangi driverler kurulu olması gerekiyor ve şuan bende şu sorun var şarj 87'den sonra çıkmıyor baya bir bekliyor 1 saat sonra bi anda %100 oluyor düzelir mi bu sorun?

Merhaba ortalam kaç dakika sürüyor kurması ve hangi driverler kurulu olması gerekiyor ve şuan bende şu sorun var şarj 87'den sonra çıkmıyor baya bir bekliyor 1 saat sonra bi anda %100 oluyor düzelir mi bu sorun?
Yazılımı yükleme yapın deneyin.​

teşekkür ederim herşey için,ama fastboot alıyorum fakat driver okumuyor ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz

Bu rom'u kurmak istiyorum ama kurmam için oem kilidinin açık mı olması gerekiyor ? Ve hangi driverleri kurmam gerekiyor link verebilir misiniz?
Evet. Normal Android sürücüleri kurun yeter.
teşekkür ederim herşey için,ama fastboot alıyorum fakat driver okumuyor ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz
Aygıt yöneticisinde cihaz Android olarak gözükmesi lazım. Android sürücülerini kurun.​

Arkadaşlar gm6 ya fastboot a alıp yazılım atacaktım fakat driver okumuyor aygıt yöneticisinde android olarak gözüküyor lütfen birileri bana yardımcı olsun yoksa kafayı yiyeceğim dünyanın driverini yükledim ama maalesef olmadı

Arkadaşlar gm6 ya fastboot a alıp yazılım atacaktım fakat driver okumuyor aygıt yöneticisinde android olarak gözüküyor lütfen birileri bana yardımcı olsun yoksa kafayı yiyeceğim dünyanın driverini yükledim ama maalesef olmadı
Cihazın GM 6 DS olmasın.​

Romu kurdum ama güncelleme yapmıyor yazılımı kurduktan sonra telefona format bile attım :(

selm arkadaslar indiremiyorum neden acaba yarıya kadar gelip başarısız yasak diyor

rar şifresi verebilirmsiniz bu arada tsk ederim paylaşım için

Emeğiniz için sağolun. Sifre verebilir misiniz.

Link yenilendi

Geri
Üst Alt