Yeni konu aç...
?

Misafir
Tamam da mobilkulup tekiler 5 konu açar yada boş mesaj yazar bi 20 30 40 tane sonra linki alıp diskine. Kayit edecek sonra datmaya çalışacak bunun için 5 konu az.

?

Misafir
General Mobile GM 8 GO Android 8.1.0 Rom / firmware GSM TURKEY ekibi tarafından çekilmiştir. Bu telefona ait yazılım şu an piyasada bulunmamaktadır. Bu yüzden bir teşekkürü bile çok gören emek hırsızlarına karşın link özel mesaj ile gönderilecektir. GM 8 GO Android 8.1.0 linkini alabilmeniz için forumda en az 10 konu açmış olmanız ya da mesajınızın olması gerekmektedir.
Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Emek verdik karşılığnda konu sadece istiyoruz.

Yazılımı sp flash tool yardımı ile yükleyebilirsiniz.
Okuyun.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
7,196
6,094
113
35
Bizde öyle yalan dolan yok. Kanıt var delil var. Resimleri ekledim daha da isteyen olursa eklemeye devam ederiz.

Barış MIZRAKLI

Yazılım Geliştiricileri Lideri
VIP Üye
Geliştirici Ekibi
23 Haz 2018
627
1,357
93
17
BarisMizrakli.com
Site adresi
Servisten başka kimsede olamayan yazılım ilk defa bizim sitede yayınlandı. Birileri twrp yaptık felan dedi ama hep yalan dolan. Yaptıysan resim at görelim. Neyse biz yolumuza devam ediyoruz.
O Twrp'yi açtım başka cihazın bozuk twrpsi çıktı.

Başka cihazın sağlam twrpsi çıksa neyse.

Ayrıca Mobilkulup konu çalıyor evet. Ben gece 12 de paylaşım yaptığım Vestel Venus V3 5580 Android Nougat twrp Recovery konumu saat 02:00 da çalmışlar . Bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
7,196
6,094
113
35
O Twrp'yi açtım başka cihazın bozuk twrpsi çıktı.

Başka cihazın sağlam twrpsi çıksa neyse.

Ayrıca Mobilkulup konu çalıyor evet. Ben gece 12 de paylaşım yaptığım Vestel Venus V3 5580 Android Nougat twrp Recovery konumu saat 02:00 da çalmışlar . Bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor.
O eskiden di artık kimse konu çalamaz. Gerekli önlemleri aldık. Kimse kimseye paylaşım yapmasın demiyor. Sadece emeğe saygı istiyoruz. Buradan aldıysan o zaman bizim ismimizi vereceksin.

5 Eyl 2018
22
11
8

General Mobile GM 8 GO Android 8.1.0 Rom / firmware GSM TURKEY ekibi tarafından çekilmiştir. Bu telefona ait yazılım şu an piyasada bulunmamaktadır. Bu yüzden bir teşekkürü bile çok gören emek hırsızlarına karşın link özel mesaj ile gönderilecektir. GM 8 GO Android 8.1.0 linkini alabilmeniz için forumda en az 10 konu açmış olmanız ya da mesajınızın olması gerekmektedir.
Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Emek verdik karşılığnda konu sadece istiyoruz.

Yazılımı sp flash tool yardımı ile yükleyebilirsiniz.
emeginiz için çok tesekkür ederim

Üst Alt