Yeni konu aç...

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,326
21,194
113
36
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu konuda General Mobile GM 8 Go Tek Simli cihazına ait tüm yazılımları paylaşacağım. Tek bir konu olacak ve bu konuda çıkan ve çıkmış olan yazılımların hepsi paylaşılacak.

Bu cihazın yazılımını gsmturkey.net olarak biz çektik ve paylaşımını yaptık.

1. Bu yazılım 5 Haziran 2018 güncellemesine aittir.

2. Dosya içinde tüm gerekli dosyalar bulunmaktadır.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazının 5 Eylül 2018 Güncellemesi almış SP Flash Tool ile yükleme yapılan yazılımını paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool son sürüm V5.1828 ile yükleme yapabilirsiniz. Yükleme yaparken Download Only veya Upragade olarak yükleme yapınız.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Aralık güncellemesini paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Yükleme yaparken Firmware Upragade veya Download Only olarak yapın. Format All yaparsanız imei silinir sıkıntı yaşarsınız. Onunda çözümü sitemizde var. Dosya ücretli olarak satılmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
?

Misafir
Tamam da mobilkulup tekiler 5 konu açar yada boş mesaj yazar bi 20 30 40 tane sonra linki alıp diskine. Kayit edecek sonra datmaya çalışacak bunun için 5 konu az.

?

Misafir
General Mobile GM 8 GO Android 8.1.0 Rom / firmware GSM TURKEY ekibi tarafından çekilmiştir. Bu telefona ait yazılım şu an piyasada bulunmamaktadır. Bu yüzden bir teşekkürü bile çok gören emek hırsızlarına karşın link özel mesaj ile gönderilecektir. GM 8 GO Android 8.1.0 linkini alabilmeniz için forumda en az 10 konu açmış olmanız ya da mesajınızın olması gerekmektedir.
Lütfen aciliyet belirtip dosya istemeyiniz. Emek verdik karşılığnda konu sadece istiyoruz.

Yazılımı sp flash tool yardımı ile yükleyebilirsiniz.
Okuyun.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,326
21,194
113
36
Bizde öyle yalan dolan yok. Kanıt var delil var. Resimleri ekledim daha da isteyen olursa eklemeye devam ederiz.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,326
21,194
113
36

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go Tek hatlı cihazın stock rom yazılımını paylaşacağım.

Yazılımlar Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 tarafından çekilmiştir. Çeken arkadaşımız @jumyaz arkadaşının telefon satış tezgahından sıfır garantili cihazı alıp yedeğini çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Yazılımı direk Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 ile çekip yüklerseniz cihaz açılmaz.

Yazılımı düzenlemek lazım. Yazılımı düzenleyen @Baris.Mizrakli kardeşime de çok çok teşekkür ederim. Gecenin yarısına kadar uğraşıp hem Fastboot rom hemde sp flash tool rom yapmıştır. Hepsini de bana tek tek yükleyeterek testlerini bitirmiştir.

Öyle ki artık cihazın şarj soketi bozulacaktı.

Ayrıca @braveturks dostuma da benim için emanet telefon ve Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 alıp General Mobile GM 8 Go Tek simli cihazdan yazılımı alıp çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Hepiniz iyiki varsınız. Haklarınız ödenmez.

Bu çekilen yazılımları SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz.

Fastboot Rom yüklemek için cihazınızı unlock yapıp yükleme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
17,326
21,194
113
36
Teşekkürler eline sağlık bu yazılım dünya,da yok GsmTurkey,de var.
Bizde hiç bir yerde bulamadık ne yazıkki ancak sağolsun arkadaşlar Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 ile çekip upload ettiler. Ama oda çalışmadı sonra rom içinde @Baris.Mizrakli kardeşim düzenleme yapınca cihaz açıldı.

Zenlty

Yaşasın GM!
Özel Üye
23 Haz 2018
811
3,282
93
18
Site adresi
Servisten başka kimsede olamayan yazılım ilk defa bizim sitede yayınlandı. Birileri twrp yaptık felan dedi ama hep yalan dolan. Yaptıysan resim at görelim. Neyse biz yolumuza devam ediyoruz.
O Twrp'yi açtım başka cihazın bozuk twrpsi çıktı.

Başka cihazın sağlam twrpsi çıksa neyse.

Ayrıca Mobilkulup konu çalıyor evet. Ben gece 12 de paylaşım yaptığım Vestel Venus V3 5580 Android Nougat twrp Recovery konumu saat 02:00 da çalmışlar . Bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor.

Üst Alt