Custom Rom General Mobile GM 9 Pro Pixel GSI

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Uyarı: Bu rom Generic System Image (GSI) 'dır.

Kullanımda sorumluluk kullanıcıya aittir.

Tarafımca cihaza özgü özelleştirmeler ve hata düzeltmeleri yapılmıştır.

• HAL3 Açıldı, GCAM Sorunsuz.
  • 5 Kasım 2019 Güvenlik Yamalı
  • Always On Display Eklendi
Taban Rom : ERFANGSI

• Vendor
  • Boot Image
  • System Image içermektedir.
İndirme Linki
APK Patch (Arşivden çıkartıp elle kurulum yapın)

tek sim cihazı destekliyor, çift simde sadece sim1 aktifleştirilebilir, onun için de vendor/build.prop içinden SSSS olarak aratıp onu DSDS yapıp reboot atın.
bir de ilk açılışta bazı paketlerden crash yememek için twrp den gsi ı kurduktan sonra reboot atmadan önce apk patch içindeki gms.apk ve pixellivewallpaper.apk yı system/system/priv-app içine atın öyle reboot atın. en önemlisi 4g lte ye geçmeyin yoksa sms gelmez. (geçerseniz geri alsanız da sms gelmez)
bu romda stockda olmayan bluetooth AAC hd ses desteği var :)
Teşekkürler @Zenlty

Bu cihazda TWRP oldukça sorunlu ancak bu yazılımı anlatacağım şekilde yükledim.

Bu linkteki GSI romunuz otomatik kurulum desteğine sahip. Exe ile cmd otomatik kuruyor. Bu romuda indirdim ardından libs klasöründeki system, vendor ve boot dosyalarını yukarıda bulunan yazılımın dosyaları ile değiştirerek yükledim.

tek sim cihazı destekliyor, çift simde sadece sim1 aktifleştirilebilir, onun için de vendor/build.prop içinden SSSS olarak aratıp onu DSDS yapıp reboot atın.
bir de ilk açılışta bazı paketlerden crash yememek için twrp den gsi ı kurduktan sonra reboot atmadan önce apk patch içindeki gms.apk ve pixellivewallpaper.apk yı system/system/priv-app içine atın öyle reboot atın. en önemlisi 4g lte ye geçmeyin yoksa sms gelmez. (geçerseniz geri alsanız da sms gelmez)
bu romda stockda olmayan bluetooth AAC hd ses desteği var :)
Teşekkürler @Zenlty
Bu arada denemek için LTE 4G ye geçtim sms gidip gelmesinde sorun yok.

Bakalım bi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Fazla merak neyse
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Fazla merak neyse

Geri
Üst Alt