C:\Program Files\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash 06BIMG "C:\Program File
s\Minimal ADB and Fastboot\0P6BIMG.zip
target reported max download size of 1826418688 bytes
sending '06BIMG' (1687272 KB)...
OKAY [ 58.757s]
writing '06BIMG'...
(bootloader) signature checking...
FAILED (remote: 12 signature verify fail)
finished. total time: 120.444s
burda kaldı abı ne yapmalıyım sımdı

teamwır acık baglana bılırsın abı

1 195 125 994 87i2ej
SD kart veya Tool ile deneme yap. İndirdiğin dosya doğru dosya ama senin PC de sıkıntı var. Yeniden başlatıp hafıza kartına dosyayı at. Hafıza kartında fat32 şeklinde biçimlendirilmiş olması lazım.

SD kart veya Tool ile deneme yap. İndirdiğin dosya doğru dosya ama senin PC de sıkıntı var. Yeniden başlatıp hafıza kartına dosyayı at. Hafıza kartında fat32 şeklinde biçimlendirilmiş olması lazım.
abı baska hafıza kartı na kart okuyucu sayesınde attım atmadan once fat 32 bıcımde bıcımlendırdım fastboot menude dosyayı buluyor asagı dogru yesıl dosyalar gelıyor sonra tekrar fasboot menuye atıyor

abı baska hafıza kartı na kart okuyucu sayesınde attım atmadan once fat 32 bıcımde bıcımlendırdım fastboot menude dosyayı buluyor asagı dogru yesıl dosyalar gelıyor sonra tekrar fasboot menuye atıyor
İlginç bir durum peki twrp ile o dosyayı görebiliyormusun?

twrpde gordu yukledım error flashın zıp external sd 0p06bımg z?p.zip updatıng partıtıon details done dıyor
pekı ındırdıgım dosya bozuk ola bılırmı saglam baska nerden ındıre bılırım masa ustune cıkart dedıgımde hata veryo

twrpde gordu yukledım error flashın zıp external sd 0p06bımg z?p.zip updatıng partıtıon details done dıyor
pekı ındırdıgım dosya bozuk ola bılırmı saglam baska nerden ındıre bılırım masa ustune cıkart dedıgımde hata veryo
TWRP ile yüklenmez bu dosya, fastboot ile yükleme yapılır. Dosya sağlam onda sıkıntı yok.

Original recovery bulup yükleyin sonra tekrar deneyin.

abı cıkarırken hata veryo wınrar dıahnostic messages dıye
Custom rom ile biraz idare et. Custom romlar daha iyi daha stabil. Normalde yüklemesi lazım ama elinde profesyonel araçlar olmadığı için yükleme yapamıyorsun.

GSM version: 1.29.214500021.12G
Model name: HTC One M8
Device code: htc_m8_ul
Product name: htc_m8_ul
Product version: 6.12.161.4
Bootloader version: 3.19.0.0000
Cid: 11111111

öncelikle emeğine sağlık bunu uygun yazılım hangisi yardımcı olursa sevinirim birde htc'lerde neye göre yazılım indirilir teşekkürler

GSM version: 1.29.214500021.12G
Model name: HTC One M8
Device code: htc_m8_ul
Product name: htc_m8_ul
Product version: 6.12.161.4
Bootloader version: 3.19.0.0000
Cid: 11111111

öncelikle emeğine sağlık bunu uygun yazılım hangisi yardımcı olursa sevinirim birde htc'lerde neye göre yazılım indirilir teşekkürler
Buyrun

selam abı hayırlı gunler ben yıne stock ga donemedım ugrasmama ragmen custom rom kullanıyorum halen musaıtsen uzaktan baglanıp cozermısn hangı yolu dnedıysem olmadı .

Geri
Üst Alt