Yardım Huawai P20 Lite ANE-LX1 C432 Brick Sorunu

• Konbuyu başlatan ali2121
  • Başlangıç tarihi
bazen hata yapar eft bile fastboot yukledikden sonra ekran gelecek unlock halde bi kaç kere yapın

• Beğen
Tepkiler: Cvt

Ekli dosyalar

• 15653553839451391880161.jpg
    15653553839451391880161.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 27
açılıyorsa çalışıyorsa tamam bootloader kilidi açılacak demiştim zaten istediginiz yazılımı yukleyin şimdi fastboot da

anydesk ıd gönderebilirsen yardımcı olmaya çalışırım
eğer sorun çözülmediyse

cihaz tamamadır açıldı çalıştı kapatıp açarken böyle oluyor ekran ama çalışıyor
Nasıl kaldırım bu yazıyı

Ekli dosyalar

• 20190809_175003.jpg
    20190809_175003.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 5
cihaz tamamadır açıldı çalıştı kapatıp açarken böyle oluyor ekran ama çalışıyor
Nasıl kaldırım bu yazıyı
Cihaz unlock edilmiş diye böyle bir zararı yok ama illede kaldırmak istiyorsanız Chimera veya HCU ile lock bootloader yapıp düzeltebilirsin
Hcu unlock kısmında lock bootloader mevcut

sorun nasıl çözüldü tam olarak ustam aynı durumdayım

s.a ustalar
p20 lite ane-lx1 c432 9.0 sürüm 8.1 düşecektim dc phoneix ile yarıda kesti ve cihaz bir daha upgrade moda alayım dedimm
ekran yok bilgisayar okuyor tekrar yazıyorum dc phoneix ile en sonda upgrade modu alınıyor diyor ama alınmıyor yazmıyor
chimera firmware bölümden yazdım olmadı yardımcı olabilsmnz?_??
s.aleykum

Elinizde hcu veya eft dongle varmı

ustam kolay gelsin. p20 lite geldi birtane. yazılımla sürüm düşüreyim dedim. telefon çöktü. telefonun modeli kapakta ane-L00 yazıyor. telefon
sadece erecovery de açılıyor. oradan güncelleme yapayım dedim güncelleme yapmadı. elimde hcu var

ustam kolay gelsin. p20 lite geldi birtane. yazılımla sürüm düşüreyim dedim. telefon çöktü. telefonun modeli kapakta ane-L00 yazıyor. telefon
sadece erecovery de açılıyor. oradan güncelleme yapayım dedim güncelleme yapmadı. elimde hcu var
bu konuyu inceleyin çözüm konuda var hcu var ise dc phoneix açıp ordan ane- model için board yazılım indirin yükleyin sonra uygu yazılım atın hafıza kartı ile

Geri
Üst Alt