Huawei Mate 10 Lite Custom Rom İsteği

kullancasd

Üye
merhaba arkadaşlar bu lanet telefona nasıl custom rom yükleriz bıktık emui sürümünden yardımcı olun yav

Bootloader kilidini açmak lazım. Cihazın aldığı son güncelleme tarihi nedir? Ayarlarda yazar.
buyurun
8962d80bbf01543072c9e774e17ab425.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 mayıs 2018

Bootloader kilidini açarız uzaktan bağlanıp. Ama cihaza ait custom rom yok. Güncelleme yapmayın sakın üst güncellemeler de bootloader kilidi açması olmuyor. Ayrıca bootloader kilidini açıp koduda saklamak lazım.

Bootloader kilidini açarız uzaktan bağlanıp. Ama cihaza ait custom rom yok. Güncelleme yapmayın sakın üst güncellemeler de bootloader kilidi açması olmuyor. Ayrıca bootloader kilidini açıp koduda saklamak lazım.
çok teşekkür ederim efendim bir an önce bağlanıp yapabilir misiniz

efendim kartımda 20 lira var olur mu

Bu saatte olmaz yarın müsait olunca mesaj atarım özelden ben veya siteden bir arkadaşım bağlanıp bootloader unlock işlemi yaparız. Tüm bilgiler silinecek o yüzden yedeklerinizi şimdiden hepsini alın.

Yani bu cihaz daha önceden sürüm düşürüldü ve imei fln atıldı adam rootlu dedi ama root nerde gözükmüyor anlamadım bir şey siz biraz aydinlatabilirmisiniz

Yani bu cihaz daha önceden sürüm düşürüldü ve imei fln atıldı adam rootlu dedi ama root nerde gözükmüyor anlamadım bir şey siz biraz aydinlatabilirmisiniz
Yani daha önceden imei attım bu cihaza herhangi bir sorun çıkar mı abi

bide aklımda kalan birkaç soru var efendim

1-custom rom varmı bu cihazın ben internette buldum ama siz yok dediniz aceba uyumlumu değil iyice bir göz atabilirmisiniz ben görüyorum custom romları örnek : [ROM][Treble][9.0]AOSP 9 for Huawei Mate 10 Lite

2-custom rom atınca imei şebekede bir problem çıkarmı ?

Geri
Üst Alt