Huawei Mate 10 Lite IMEI Repair Sorunu

kullancasd

Üye
merhaba arkadaşlar ben bu cihaza imei Repair yaptırdım bir telefoncu da Repair yapıldıktan sonra telefoncu bana güncelleme telefonu yoksa imei gider dedi ama her gün 5 defa telefonu güncelle uyarısı geliyor üstelik günde bir defa durduk yere açılış ekranına dönüp reboot çekiyor kendine öncesinde böyle değildi. bunu nasıl halledebilirim.? telefonu saticam bu şekilde verirsem sorun çıkabilir papaz olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaşlar ben bu cihaza imei tamir ettirdim bir telefoncu da imei attıktan sonra telefoncu bana güncelleme telefonu yoksa imei gider dedi ama her gün 5 defa telefonu güncelle uyarısı geliyor üstelik günde bir defa durduk yere açılış ekranına dönüp reboot çekiyor kendine öncesinde böyle değildi. bunu nasıl halledebilirim.? telefonu saticam bu şekilde verirsem sorun çıkabilir papaz olurum.

Aynen papaz olursun..

Kuralları inleceyiniz

merhaba arkadaşlar ben bu cihaza imei tamir ettirdim bir telefoncu da imei attıktan sonra telefoncu bana güncelleme telefonu yoksa imei gider dedi ama her gün 5 defa telefonu güncelle uyarısı geliyor üstelik günde bir defa durduk yere açılış ekranına dönüp reboot çekiyor kendine öncesinde böyle değildi. bunu nasıl halledebilirim.? telefonu saticam bu şekilde verirsem sorun çıkabilir papaz olurum.
Merhaba Hoşgeldiniz.

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

C:\Windows\system32>fastboot oem get-product-model
'fastboot' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

C:\Windows\system32>

Merhaba Hoşgeldiniz.

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Ekli dosyalar

• IMG_20190625_234420.jpg
    IMG_20190625_234420.jpg
    203.1 KB · Görüntüleme: 49
Failed to authenticate; phone has improved security
Finished at local time: [01.25.20 19:52:22] sürekli bu hatayı alıyorum sc kartla yazılımda attım

Rootlayip gelen erroru kaldira bilirsiniz,app disabler pro uygulamasi ile

huawei p20 pro yurtdışı kayıtsız tlfonum kapandı. kimler imei repair konusunda yardımcı olabilir acaba zor durumdayım. p20 pro ekran görüntüsü ektedir

Ekli dosyalar

• 20200126_031245.jpg
    20200126_031245.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 15
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt