Yardım Huawei Mate 20 Pro IMEI Repair

• Konbuyu başlatan hsaglam84
  • Başlangıç tarihi
Benim telefon ocakta kapanacak. nezaman tekrar aktif olur acaba

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, Mate20 Pro LYA-L29 EMUI 10 modele IMEI Repair durumu nedir acaba?

Merhaba, Mate 20 Pro için herhangi bir gelişme var mı acaba? İmei repear olma durumu görünmüyor mu? Samsunglara çok kolay yapılırken bu model neden bu kadar sürümcemede kaldı.

Merhaba, Mate 20 Pro için herhangi bir gelişme var mı acaba? İmei repear olma durumu görünmüyor mu? Samsunglara çok kolay yapılırken bu model neden bu kadar sürümcemede kaldı.
Şuanlık bir güncelleme yayınlanmadı beklemekteyiz

Merhaba mate 20 pro imei repair işlemi için gelişme mevcut mudur?

eksik olmuş kusura bakmayın hangi box ile repair yapılıyor diyecektim z3x ve octoplus kullanıyorum ama huawei hakkında bilgim yok
mate 20 pro şuan hic bir box detskelmiyor ama huawei cihazları icin box istiyorsanız hcu alabilrsiniz

selam dostlar bende mate 20 pro var emui 9.1.0.346 sürümü yüklü güncelleme geldi yapmadım güncellemeyle imei repair işlemi olmuyor diye duymustum suanki sürüme imei repair yapılabilir mi acaba sonrası telefonu güncellesem sıfırlamadan sorun düzelir mi?

derleme numarası
Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
9.1.0.346(C432E10R1P16) GPU TURBO

selam dostlar bende mate 20 pro var emui 9.1.0.346 sürümü yüklü güncelleme geldi yapmadım güncellemeyle imei repair işlemi olmuyor diye duymustum suanki sürüme imei repair yapılabilir mi acaba sonrası telefonu güncellesem sıfırlamadan sorun düzelir mi?

derleme numarası
Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
9.1.0.346(C432E10R1P16) GPU TURBO
Ustam bu cihaza hiç imei repair işlemi desteklenmedi şuanlık beklemekteyiz

Merhaba arkadaşlar bu mate 20 pro imei repair işlemi ile ilgili bir gelişme var mı

hala bi gelişme yo sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lya-Al00 model kirin 980 işlemcili Çin çıkışlı mate 20 pro için bi gelişme var mı

lya-Al00 model kirin 980 işlemcili Çin çıkışlı mate 20 pro için bi gelişme var mı

FRP ve ROM Flashlama işlemleri aktif. Repair henüz gelmedi ancak çoğu tool Kirin 710, 810 ve 980 için belli başlı özellikler yayınladı. Bu da uzun süreden sonra bizleri ümitlendirdi. Repair işleminin de eli kulağındadır. Benim tahminim, Samsunglardaki gibi CERT işi çıkacak karşımıza üst modellerde. İnşallah en kısa sürede çözüme kavuştururlar.

Geri
Üst Alt