İstek Huawei P 20 Lite ANE-LX2 Sistem Güncellemesi Almıyor

• Konbuyu başlatan murat2258
  • Başlangıç tarihi
uyumlu yazılımı nerden anlacağız işte.
o mesele biraz zor konuya tam hakim değilim
ülke kodu önemli cihaza yazılım atmadan once derleme numarasının sonunda bir kodu yazar örnek (c432) yada (c461) gibi atacağın yazılımı ona göre seçmen gerekiyor
modeller farklılık gösteriyor dağıtılan ülkeye göre
ben hatta geçenlerde kasıtlı olarak denemek için yanlış rom attım senin cihazın derleme numarasının sonunda oluşan (0IAA) kod gibi saçma bir kod geldi tekrar eski yazılımını attım düzeldi
dip not: cihazı kontrol et bağzı sistem uygulamaları eksik olması lazım şuanda misal dosya yöneticisi yok telefonda birde geliştirici seçeneklerine gir oem lockun olmadığını göreceksin

bendeki cihazın derleme numarasının sonu (0IAA) değil ki.c636 yazıyor sonunda

uluslararası p20 lite ve nova3 aynı model.nova3 çin versiyonu sadece ama bildiğim kadarı ile anı yazılım atılıyor bunlara

dostum bizimle paylaşmış olduğun ekran görüntüsü bu değilmi yanlışlık mı var anlamadım

o paylaşılan görsel murat arkadaşa ait miş şimdi fark ettim
senin cihazın güncelleme almıyorsa ülke kodu ile alakalı yine bağzı bölgelerde daha erken güncelleme yayınlanıyor
cihazın dosya sisteminde problem yoksa dert etme okadar

Yazılım almıyor %5 te kalıyor ithalatçı garantili imei repair yapılmadı kutu üzeri ve cihaz içi imeiler aynı şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20190108_174459.jpg
    IMG_20190108_174459.jpg
    203 KB · Görüntüleme: 32
Yazılım almıyor %5 te kalıyor ithalatçı garantili imei repair yapılmadı kutu üzeri ve cihaz içi imeiler aynı şimdiden teşekkür ederim.
neden yazılım atacaksın cihaza sürüm mü yükseltmek istiyorsun

ülke koduna göre yayınlanıyor güncellemeleri o cihazların

Firmware finderde var indirdim ama yüklenmiyor %5 te kalıyor.
Erecoveryde işe yaramıyor fail hatası veriyor cihazda sorunmu var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190108-183851.jpg
    Screenshot_20190108-183851.jpg
    305.7 KB · Görüntüleme: 24
B
Bu şekilde kalıyor.
Bende ayni sorunlarla karsi karsiyayim cok kullanici bu sorunlarla karsi karsiya kimsede sebebini bilmiyor kardesim genelikle lx2 dual sim on kamera 24m olan cihazlarda bu sorun var sadece bir kisi ile gorustum bizim cihazlarin aynisi ona 172 guvenlik guncellemesi gelmis bize gelmedigine gore android 9 gelmeyecek

çözümü vardır mutlaka kullandıgım bütün cihazları rootladım custom romla kullandım bunuda kullanmak istiyorum yarın unlock yapmayı araştırıcam bakalım başarabilirsem her istedigimi kullanırım demektir.
android 9 güncellemesi çıkarda almassa cihaz servisine götürür yüklettiririm sonuçta garantisi var yapacaklar.

çözümü vardır mutlaka kullandıgım bütün cihazları rootladım custom romla kullandım bunuda kullanmak istiyorum yarın unlock yapmayı araştırıcam bakalım başarabilirsem her istedigimi kullanırım demektir.
android 9 güncellemesi çıkarda almassa cihaz servisine götürür yüklettiririm sonuçta garantisi var yapacaklar.
usta normal yollardan stock rom yuklersen burdan bizede haber et lutfen ben cok arastirdim bisey bulamadim firmware findirden indirdim hafiza kartindan denedim erecovery den denedim bir sonuc alamadim cozum bulursan sana zahmet haber et tesekkurler

Olmadı malesef 3 farklı sd kartla denedim sonu aynı %5 ten sonra hata veriyor malesef
Sizin cihazın tam modeli ve bölge kodu nedir.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Fastboot ekranında olan cihaza CMD ekranından aşağıdaki komutları yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

Geri
Üst Alt