Yardım Huawei P Smart 2019 POT-LX1 (C432) Brick

Merhaba ustalar cihaza Chimera ile flash factory fastboot işlemi yaptım cihaz brick oldu sadece siyah ekran var ve PC HUAWEI USB COM 1.0 olarak görüyor ve yazılım yemiyor?

ustam daha önce başıma geldi sadece DCPhoenix ile test poind modunda atcan düzelir

tamam tekrar chimera bağlayın model seçin ve exit factory mode deneyin

Denendi ustam "failed to authenticate, phone has improved security" hatası verdi

ustam dc yok bende müşteri sürekli ısrar ettiği için iade ettim zaten cihazı
dc yazmaz bu modele şu an sadece sigma ile çimera unlocked (eng) fastboot ala bilmekde ama daha stabilleşmesini beklemek lazım hataları var

dc yazmaz bu modele şu an sadece sigma ile çimera unlocked (eng) fastboot ala bilmekde ama daha stabilleşmesini beklemek lazım hataları var

Cihaz geri döndü ustam kaldığımız yerden devam yani :)
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

İnternette IDT downloader diye bir program gördüm bununla board software yazma şansımız var mı?

Cihaz geri döndü ustam kaldığımız yerden devam yani :)
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

İnternette IDT downloader diye bir program gördüm bununla board software yazma şansımız var mı?
Ustam board yazılımından sonra imeiler uçar bu cihaza repair olup olmadığını araştır bence

Kusura bakmayın hortlatıyorum fakat aynı sorunu yaşamaktayım imeiler geri geldi mi acaba?
Chimera toolda imei recovery kısmı var,oradan bozulan imei numarasını geri getirebilirsiniz.Bu işlem için kredi istiyor bilginiz olsun.

Geri
Üst Alt