Yardım Huawei P Smart (FIG-LX1) Sorunları

arslanbey

Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Huawei P smart Tekefonumda Çözemediğimiz şeyler var 🙂
Telefonumuza Kasa Değişimi uyguladık herşeyi ile orjinal olan kasadaki şase alacağı herşeyi kazıma işlemi yaptık taktık ama diğer kasadan bataryayı sökerken dış bölümünü yırttık 😔

Telefona yine elektirik verdiği için yinede deneme amaçlı taktık sorunlar ile karşılaktık;

1.Cihazda Hoparlörden Ses'e dair hiç birşey yok çıkmıyor.
2.Cihazımızda Ön Kamera Sorunsuz Açılıyor Ama Arka Kameraya geçerken Direk kamera uygulamasından atıyor.
3.Cihazda Flash Işığı (El Feneri) Cihazda Yanıyor Gözükmesine Rağmen ışık mevcut Değil.

Aceba Romdanmı kaynaklı yoksa bataryadanmı bilemedim ustalarıma danışma gereği duydum şimdi illaki batarya alacağım ama yinede aceba bu sorunlar neyden dolayı oluyor onu danışmak istedim.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar Merhaba,

Huawei P smart Tekefonumda Çözemediğimiz şeyler var
Telefonumuza Kasa Değişimi uyguladık herşeyi ile orjinal olan kasadaki şase alacağı herşeyi kazıma işlemi yaptık taktık ama diğer kasadan bataryayı sökerken dış bölümünü yırttık

Telefona yine elektirik verdiği için yinede deneme amaçlı taktık sorunlar ile karşılaktık;

1.Cihazda Hoparlörden Ses'e dair hiç birşey yok çıkmıyor.
2.Cihazımızda Ön Kamera Sorunsuz Açılıyor Ama Arka Kameraya geçerken Direk kamera uygulamasından atıyor.
3.Cihazda Flash Işığı (El Feneri) Cihazda Yanıyor Gözükmesine Rağmen ışık mevcut Değil.

Aceba Romdanmı kaynaklı yoksa bataryadanmı bilemedim ustalarıma danışma gereği duydum şimdi illaki batarya alacağım ama yinede aceba bu sorunlar neyden dolayı oluyor onu danışmak istedim.

Teşekkür ederim.
Donanımsal sorun. Büyük ihtimalle batarya açıkta kalmış ise ondan dolayı yapar.​

Geri
Üst Alt