İstek Huawei P10 VTR-L29 C185 IMEI Repair İşlemi

jacoup7272

Üye
merhaba arkadaşlar sizden bi ricam olucak p10 var elimde andoriod 9 vardı cihazın içinde hi suite ile 8 düşürdüm imei repair yapabilmem için modem sürümü düşürmem lazım bana yazılım dosyası önerebilirmisiniz forumda bulamadım

merhaba arkadaşlar sizden bi ricam olucak p10 var elimde andoriod 9 vardı cihazın içinde hi suite ile 8 düşürdüm imei repair yapabilmem için modem sürümü düşürmem lazım bana yazılım dosyası önerebilirmisiniz forumda bulamadım
Android 8 e düşürdüyseniz sdcard ile Repair yazılımı yükleyebilirsiniz

Android 8 e düşürdüyseniz sdcard ile Repair yazılımı yükleyebilirsiniz
ne yaptıysam modem düşürme dosyası bulamadım repair dosyası lazım lütfen yardımcı olun kafayı yicem en son 2 gündür yazılım deneye deneye bi hal oldu 1 ekım 2018 öncesi yazılım bulamadım

ne yaptıysam modem düşürme dosyası bulamadım repair dosyası lazım lütfen yardımcı olun kafayı yicem en son 2 gündür yazılım deneye deneye bi hal oldu 1 ekım 2018 öncesi yazılım bulamadım
Cihazın derleme yi atarmısınız üzerindeki yazılım B kaç

hcu yada sıgmakeyle derleme düzeltip tekrar yazılım yüklmlisiniz
derleme numarası bozukmu ki zaten bu dosyayı yükledikten sonra him bi yazılım yüklenmiyor ne hikmetse derleme numarasından dolayımı acaba direk imei repair dosyası yükliyemiyormuyum zaten zaten dosyayı bulamadıgım için bu kadar skntı çekiyorum

derleme numarası bozukmu ki zaten bu dosyayı yükledikten sonra him bi yazılım yüklenmiyor ne hikmetse derleme numarasından dolayımı acaba direk imei repair dosyası yükliyemiyormuyum zaten zaten dosyayı bulamadıgım için bu kadar skntı çekiyorum
Şuan Repair Olmuyormu Cihaz

Şuan Repair Olmuyormu Cihaz
zaten bütün sorunum bu android 9 vardı hi suite ile 8 indirdim modem dosyası yüksek oldugu için repair olmadı chimera ile 1ekim 2018 güenlık yaması var içinde şuan 1 nısan 2018 güvenlık yamalı dosya bulmam lazım onuda bulamadım üste verilen linki yükledim belkı yazılımı eskıdır dıye oda olmadı şimdi ise repair yapabilceğim yazılım arıyorum bı turlu bulamıyorum halabtechte bır kac ucretlı sıtede var uyelıgım olmadıgı için ındıremedım ondan yardım istedim chimeradan da bı kac dosya yukledım ustekı yazılımı yukledıgımden beri 2 tane ındırdım yuklnemdı onlar şuan cihaz açık

Failed to authenticate; phone has improved security

hata bu

sadece dosya ücreti vereyim ne kadar ise ama vip olmak için o kadar para vermeye gerek yok

sadece dosya ücreti vereyim ne kadar ise ama vip olmak için o kadar para vermeye gerek yok
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Numaranın başına +1 Ekleyip Whsaptan İletişime Gecin Yardımcı Oluncaktır Dosya İcin

Geri
Üst Alt