teşekkür ederim.arkadaşta var ama oraya kadar gitmyim ben halledeyim dedim ama octoplus a bunun güncellemesi gelmedi o yüzden yapamadım.

teşekkür ederim.arkadaşta var ama oraya kadar gitmyim ben halledeyim dedim ama octoplus a bunun güncellemesi gelmedi o yüzden yapamadım.
Evet octoplus Huawei için daha çok çalışması lazım. Çok geç güncelleme verip ve şu an için yeterli değil.

Bu dosya Nougat mı yoksa 8.0 mı hocam?

satın alırsak yükleme şekli nasıl peki sd kart yöntemi ile mi ?

bu dosya octoplus için de oluyormuş arkadaşlar.denedim oldu

hocam bu dosya tek kullanımlık mı?

usta ellerine sagliq yalniz repeir yapimindan sonra dual sim den cikti yalniz bir imei bir sim gosteriyor cozum?

usta ellerine sagliq yalniz repeir yapimindan sonra dual sim den cikti yalniz bir imei bir sim gosteriyor cozum?
Repair işleminde Çift sim görüyor ise tekrardan 2 imei de Repair yapın işlem sırasında telefonunuz sıfırlama yapmıyorsa hard format atıp kontrol ediniz. Kimi zaman Sigma işlemden sonra format atmıyor.

Repair işleminde Çift sim görüyor ise tekrardan 2 imei de Repair yapın işlem sırasında telefonunuz sıfırlama yapmıyorsa hard format atıp kontrol ediniz. Kimi zaman Sigma işlemden sonra format atmıyor.
Tesekkur Kardeshim shimdi deneyib size bildiririm

Ayni sorun !Yine sigle sim

Hangi Box'ı kullanıyorsunuz işlemi ne ile yaptıysanız imei kapatıp log atarmısınız. ?
Chimera. Sigma yapamadi security level yazdi.Amma Ishlemi yeden yapan zaman ikinci imei gosteriyor box

Mevcut Durumda Chimera'da aktif ayarlar yok sim kart ile tek yol olarak yazılımı tekrar yazın derim. Hcu olmuş olsaydı o box biraz daha fazla detaylı sigma ve chimeraya göre.
Tesekkur kardasim zamanini aldim.denerim bir daha

Merhaba ANE-LX1 8.0.0.153(C432) çözüm bulabilirmiyiz ? Güvenlik yaması 1 ekim 2018

Geri
Üst Alt