bu dosyayı almak istiyorum. yalnız c432 lerde ve kasım güncellemesinde de çalışıyor mu?

Son düzenleme:
Konu Güncellendi Ücretsiz Olarak Yayında..

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 IMEI Repair Dosyasıdır
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
5. Sonra IMEI Repair İşlemi yapın.

Burada İndir
P20 LİTE C432 ve c185 nedir bu farklı cıhaz oldukları ıcın mı

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 IMEI Repair Dosyasıdır
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.

Burada İndir
bunu indirdim ama software hatası verıyor c432 diyor sonunda bu konuda yardımcı olursan sevınırım

bunu indirdim ama software hatası verıyor c432 diyor sonunda bu konuda yardımcı olursan sevınırım
Huawei cihazlarında bölge ve model kodu önemlidir.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın ve CMD ekranına aşağıdaki komutları sırası ile girip enter tuşuna basın. Çıkan yazıları konuya atın bakalım.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

cihazın modeli huavi ane-lx1 8.0 c432

bu model repair dosyasını sitede bulamadım yardımcı olursanız sevim

Ekli dosyalar

• IMG_0083.JPG
    IMG_0083.JPG
    2.3 MB · Görüntüleme: 16
1. Zip çıkarın.

Burada İndir
Merhaba, indirme işlemini yaptım. 3.5 GB lık bir ZIP dosyası. Özel mesajlaşmak isterim mümkünse...

Merhaba, indirme işlemini yaptım. 3.5 GB lık bir ZIP dosyası. Özel mesajlaşmak isterim mümkünse...
Gereken herşey konuda yaziyor zaten.
Buradan sorabilirsiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt