hocam huawei p20 lite yeni gelen güvenlik güncellemesi ile hisuiteden sürüm düşüremiyorum p20 lite c185 c432 c461 c675 bu bölge kodlarının 9.1.0 güvenlik güncellemesi almamış sürüm elinizde varmı link paylaşabilir misiniz?
Sürüm düşürme işlemlerini Hcu Yada EFT İle Yapabilirsiniz

hocam elimde o boxlar yok hisuiteden sürüm düşürmek istiyorum.
elimde chimera ve z3x var
HiSuite Sürüm Düşürme İşlemi Yapıordu Ama Şuan Gelen Güncelmeyle Yapmıyabilir Siz Bi Eski Sürümü Felan Varsa İndirip Deneyin Bundan Bi Süre Önce Bende Ordan Sürüm Düşürme İşlemi Yapıyordum

HiSuite Sürüm Düşürme İşlemi Yapıordu Ama Şuan Gelen Güncelmeyle Yapmıyabilir Siz Bi Eski Sürümü Felan Varsa İndirip Deneyin Bundan Bi Süre Önce Bende Ordan Sürüm Düşürme İşlemi Yapıyordum

HOCAM P20 LİTE İLK 9.1.0 YAZILIMLARI LAZIM ONLAR OLSA HISUİTE YAZILIM DÜŞÜRÜR ELİNİZDE VARSA LİNK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ

HOCAM P20 LİTE İLK 9.1.0 YAZILIMLARI LAZIM ONLAR OLSA HISUİTE YAZILIM DÜŞÜRÜR ELİNİZDE VARSA LİNK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ
Elimde Dediğiniz Linkler Yok Ben Genelde DcPhoenix İle Direk IMEI Repair Yazılımlarını Yüklüyorum

Selamun Aleykum Ustam. Bende yazılım yüklemede haa veriyor.

ANE-LX1

EMUİ Sürümü 8.0.0
Android sürümü 8.0.0

imei repair yapmak istiyorum.

Chimer Tool ile...
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
[/B][/CENTER]
[B]
[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-product-model[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot getvar vendorcountry[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-build-number [/CENTER]