Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 9.1.0.278(C432E6R1P7) FRP Reset İşlemi

izzet13TR

Üye
Merhaba arkadaşlar Huawei P20 Lite ANE-LX1 9.1.0.278(C432E6R1P7) tek hat frp reset işlemi için yardımcı olurmusunuz. Huawei için herhangi bir box yok elimde sd card safe mode ile frp kıralabilir mi? acaba

cihazın arka kapağını söküp test point e alıp eft pro ile frp sıfırlayabilirsiniz

Merhaba

Bu Videoyu izleyerek yapabilirsin bende buradan faydalanmıştım

Link :

:devilish: AK GSM 63 :devilish:

Aynı cihazda aynı problem bende de var frpsini kıramıyorum ve elimde eft dongle vesaire yok sadece sdcard ile kırabilir miyim ?

aynı model mi? aynı model ise sd card ile denendi ama sonuç olumsuz
Aynı model şu an sd card ile deniyorum bende 3.kez
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Denedim ve yine software install failed hatası verdi yok mu bunun başka bir çözümü ?

Son düzenleme:

Denedim ve yine software install failed hatası verdi yok mu bunun başka bir çözümü ?
Elinizde eft,sigma octoplus huawei veya chimera gibi araçlar varsa hemen kırabilirsiniz.Aracınız yoksa hafıza kartıyla tek tek sürüm düşürmeniz gerekmektedir.

büyük ihtimal yanlış firmware doyasını indirmişsin dostum onun için hata alıyorsun

Elinizde eft,sigma octoplus huawei veya chimera gibi araçlar varsa hemen kırabilirsiniz.Aracınız yoksa hafıza kartıyla tek tek sürüm düşürmeniz gerekmektedir.
Huawei cihazlarda sürüm sd card ile düşürülebilir mi?

Geri
Üst Alt