adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar
Bu komuzda sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 9.1.0 cihazına ait çift simli cihaz için stock rom paylşacağım
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Cihaza SD card veya Otg yardımı ile veya Ücretli programlar ile yükleyebilirsiniz.
Usta bunu tek hatlı olan versiyona yüklesek uyar mı? Birde benim derleme numarası C55 (ithalatçı garantili) bunun üzerine C432 atabilirmiyim acaba

elimde araç yok ben sd karta atarak yükleme yapmayı düşünüyordum

elimde araç yok ben sd karta atarak yükleme yapmayı düşünüyordum
Android 9.1 sürümü ise sd card ile sürüm düşürmez
Yazılım koduaynı olması lazım c55 ise c55 yükleyin c432 ise c432 yükleyin. Diğer türlü eft dongle yada hcu gibi araçlar gerek

Android 9.1 sürümü ise sd card ile sürüm düşürmez
Yazılım koduaynı olması lazım c55 ise c55 yükleyin c432 ise c432 yükleyin. Diğer türlü eft dongle yada hcu gibi araçlar gerek
usta benim asıl amacım c55 olan sderlemeyi c432 ye çevirmek sürüm düşürmek istemiyorum benim telefonun açılışında TTİM simgesi geliyor onu kaldırıp türkiye sürümüne geçmek istiyorum direk yüklesek sizin dosyayı

usta benim asıl amacım c55 olan sderlemeyi c432 ye çevirmek sürüm düşürmek istemiyorum benim telefonun açılışında TTİM simgesi geliyor onu kaldırıp türkiye sürümüne geçmek istiyorum direk yüklesek sizin dosyayı
Elinizde sigma yada hcu varsa yardımcı olurum

Merhaba Arkadaşlar
Bu komuzda sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 9.1.0 cihazına ait çift simli cihaz için stock rom paylşacağım

Cihaza SD card veya Otg yardımı ile veya Ücretli programlar ile yükleyebilirsiniz.
Gözükmüyor bende

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ustam elimdeki nin nu ANE-LX1 9.1.0.306(C432E6R1P7) budur bu yazılımı yüklesem repair olurmu veya ondan sonra 8.0 a düşürebilirmiyim

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba. ustam konuda ki yazılımı indirip yükledim. bölge kodu bozuldu. elimde hcu var. bölge kodunu nasıl düzeltebilirim? tarif edebilirmisiniz yöntemi? şimdiden teşekkürler.

Merhaba. ustam konuda ki yazılımı indirip yükledim. bölge kodu bozuldu. elimde hcu var. bölge kodunu nasıl düzeltebilirim? tarif edebilirmisiniz yöntemi? şimdiden teşekkürler.
Gün içinde yazın yardımcı olurum. olmazsa telegramdan yazın

Merhaba Arkadaşlar

yaw başkan iyi hoşta izin ver şeklinde olmayan yerlere upload edin ne var sitede dosya indircez diye çektiğimiz çileye bak allah aşkına

yaw başkan iyi hoşta izin ver şeklinde olmayan yerlere upload edin ne var sitede dosya indircez diye çektiğimiz çileye bak allah aşkına
reklamsiz olarak tam burda

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba p20 lite cihazim 8.0.0 surumunde. Cihazim sim unlock code nck istiyor. Elimde hcu tool lisansi var yardimci olabilir misiniz hocam9?

Merhaba p20 lite cihazim 8.0.0 surumunde. Cihazim sim unlock code nck istiyor. Elimde hcu tool lisansi var yardimci olabilir misiniz hocam9?
hcu var ise sim unlock işlemini yapa bilirsiniz yardım etmemiz gereken nedir?

Geri
Üst Alt