Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Açılmıyor

yusuf909

Üye
S.a Arkadaşlar Huawei P20 Lite (ANE-LX1) telefonu (arkadaşın telefonu), Bootloader kilidini açmak için arkadaşım birine vermiş, Oda nasıl yapmış bilemiyorum, Telefen açılmıyor hiç, Logoda kalıyor açılmıyor, Buna nasıl bilgisiyardan rom atarız, Şimdiden teşekürler

S.a Arkadaşlar Huawei P20 Lite (ANE-LX1) telefonu (arkadaşın telefonu), Bootloader kilidini açmak için arkadaşım birine vermiş, Oda nasıl yapmış bilemiyorum, Telefen açılmıyor hiç, Logoda kalıyor açılmıyor, Buna nasıl bilgisiyardan rom atarız, Şimdiden teşekürler
aynı sorun bende de var eft, chimera box ile yazılım atmaya çalıştım cust hatası veriyor. internette o kadar araştırmama rağmen çözüm bulamadım. huawei yazısında kalıyor, tek hayat belirtisi fastboot moduna girmesi.

Fastboot ekranına alabiliyorsanız cihazı pc bağlayın ve minimal adb den şu kodları girebilirseniz bilgilerini ona göre yazılım bulalım.
fastboot getvar vendorcountry
fastboot oem get-product-model

dene
Fastboot ekranına alabiliyorsanız cihazı pc bağlayın ve minimal adb den şu kodları girebilirseniz bilgilerini ona göre yazılım bulalım.
deneyip dönüş yapacağım

şöyle bişey çıktı. telefonda bi oynama olmadı

Ekli dosyalar

• fgfg.PNG
    fgfg.PNG
    61.3 KB · Görüntüleme: 164
Sorgu için arama sonuçları: P20 LİTE
Çözüldü - Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 ve ANE-L21 C461 IMEI Repair Yazılım İsteği
Çözüldü - Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 C185 IMEI Repair Dosyası [İlk Bizde]

forum içinde gerekli yazılımları bulabilirsiniz bölge koduna göre.

fastboot moduna giriyorsa pc de görüyorsa cihazı bçlge kodunu öğrenip boxlar üzerindende yükleme yaapabilirsiniz veya adb minimal ile deneyin.
farklı birkaç box ile denememe rağmen hata alıyorum

o şekilde denedim de hafıza kartı flash bellek vs görmüyor. yazılım moduna girmiyor yani
Meaf cihazınızın C185 olduğunu bize belirten Ortadoğu meafnafdır ve kodu C185 dir. Ek olarak yükleme yapamıyorum diyorsanız hafıza kartına otg usb deneyin ve cihaz kapalı durumda iken ses + ses- power ile açın Huawei logosunu görünce powerdan elinizi çekin ve yükleme ekranı gelene kadar bekleyin.

Meaf cihazınızın C185 olduğunu bize belirten Ortadoğu meafnafdır ve kodu C185 dir. Ek olarak yükleme yapamıyorum diyorsanız hafıza kartına otg usb deneyin ve cihaz kapalı durumda iken ses + ses- power ile açın Huawei logosunu görünce powerdan elinizi çekin ve yükleme ekranı gelene kadar bekleyin.
tekrar huawei ekranında kalıyor, yazılım moduna girmiyor

Huawei için bilgisiyardan normal rom atmak için uygulamsı yokmu?? odin gibi

Eft dongle a offline flash ozelligi eklendi offline olarak yazılım yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Şuanda Elinizde HCU mevcut ise tek size verebileceğim Fastboot ile yazılım için DC phoenix lazım oradan indirdiğiniz yazılım ile yükleme yapmanız gerekecektir.
dc phonex ile giriş yaptım p20 lite dair bi yazılım yok içinde

Son düzenleme:
yazılım atma konusuda Samsung üzerinde telefon yokdur, rom sitesi belli. tek driver. tek flashlama uygulamsı ( odin ) g*tü b*oklu bir tane huawei var rom atamıyoruz. boşş valla

Uygun yazılımı indirin Sd Card a yükleyin ses yükseltme (+) es kısma (-) ve power tuşlarına basılı tutarak cihazın acılmasını bekleyin yazılım otomatikmen yüklenmeye başlayacaktır. Aynı sorunu bu şekilde çözdüm fakat defealarca denemeniz gerekebilir.

Geri
Üst Alt