Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Sensör Calışmıyor

Slm arkadaşlar Huawei p 20 lite telefonumun oto dondurma sensoru akıllı yardım özellikleri ve adım sayar calısmıyor derleme surumu ane-lx1 8.0.0174 (C432) ımeı repair yapımış ama repair ıslemı yappilmadan öncede ilk aldığımda bu özellikler calısıyordu gelen gunceleme sonrası bole oldu çözumu yokmu cok arastırmama ragmen bulamadım...

Slm arkadaşlar Huawei p 20 lite telefonumun oto dondurma sensoru akıllı yardım özellikleri ve adım sayar calısmıyor derleme surumu ane-lx1 8.0.0174 (C432) ımeı repair yapımış ama repair ıslemı yappilmadan öncede ilk aldığımda bu özellikler calısıyordu gelen gunceleme sonrası bole oldu çözumu yokmu cok arastırmama ragmen bulamadım...
Sitemizde sorunun çözümü vardı. Arkadaşlarda yardımcı olacaktır.

Sitemizde sorunun çözümü vardı. Arkadaşlarda yardımcı olacaktır.
hocam araştırdım brz sitede benzer bi konu daha acılmıştı ama anlamadım sonra tekrar konu acma gereği duydum daha önce ane-lx1 8.0.0.046 (0xbc) gibi bi sürüm yüklenmişti sensörler fln calışıyordu ama o sürümdede dosyalar yoktu temalar yoktu sıkıntılıydı yanı bende orjina sürümüne yüksellttim ve sensör akıllı yardım v.s yine gitti orjinal sürümünde twelefonda her şey sorunsuz calışırken gelen güncelleme bu hale getirdi

Son düzenleme:
hocam araştırdım brz sitede benzer bi konu daha acılmıştı ama anlamadım sonra tekrar konu acma gereği duydum daha önce ane-lx1 8.0.0.046 (0xbc) gibi bi sürüm yüklenmişti sensörler fln calışıyordu ama o sürümdede dosyalar yoktu temalar yoktu sıkıntılıydı yanı bende orjina sürümüne yüksellttim ve sensör akıllı yardım v.s yine gitti orjinal sürümünde twelefonda her şey sorunsuz calışırken gelen güncelleme bu hale getirdi
Hi Suite ile güncellemeyi denediniz mi?

hocam şu an telefon ane-lx1 8.0.0.174 (C432) orjinal sürümü yüklü hisuiteden denedım son sürüm yüklü diyor bnm güncelleme gibi bi sorunum yok huawenın paylaştığı bir güncellemeden sonra oto döndürme oyunlar sağ sol yapma sensörleri adım sayar ve akıllı yardım gibi özellikler devre dışı kaldı

hocam şu an telefon ane-lx1 8.0.0.174 (C432) orjinal sürümü yüklü hisuiteden denedım son sürüm yüklü diyor bnm güncelleme gibi bi sorunum yok huawenın paylaştığı bir güncellemeden sonra oto döndürme oyunlar sağ sol yapma sensörleri adım sayar ve akıllı yardım gibi özellikler devre dışı kaldı
Bu vereceğim konuyu dikkatlice okuyun. Özellikle aşağıdaki son kısmı okuyun.

Bilgi - Huawei Cihazları Yazılım Bulma Hakkında

Okudumda telefon Avrupa kodu hangi ülkeye ait olduğunu bulup sürüm mu atmak lazım yani
Merhabalar öncelikle cihazınızın ya Bootloader'ı açık olması yada elinizde Huawei için bir tool edinmeniz gerekecektir. Daha Önce Cihazınızın C432 olduğuna emin misiniz ?

Merhabalar öncelikle cihazınızın ya Bootloader'ı açık olması yada elinizde Huawei için bir tool edinmeniz gerekecektir. Daha Önce Cihazınızın C432 olduğuna emin misiniz ?
Mrb ewt hocam aldığım günden beri hep c432 idi bölge kodu ilk başlarda herhangi bir sıkıntısı yoktu zaten sensörler akıllı yardım adım sayar aktifti daha sonra gelen bir güncelleme ile devre dışı kaldı ondan sonra kan defa güncelleme geldi ama yine aynı cihaza imei repair işlemi yapılmış ve root atılmış ama bu işlem yapılmadan öncede sensör akıllı yardım adım sayar çalışmıyordu repair işleminden sonra 8.0.0.46 (0xcb) bı sürüm atılmıştı hisuite üzerinden 8.0.0.174 (c432) surumune yukselttim

Blooder kilidi açık mı o konuda bilgim yok arama menüsünden bir kod girdim ama göstermiyor sonda * basınca kayboloyor PC den bakmadım çok bilgim olmadığı icin

Okudumda telefon Avrupa kodu hangi ülkeye ait olduğunu bulup sürüm mu atmak lazım yani
Bakın verdiğim konu altında imei numarasını girerek cihazınızın tam ülkesini ve bölgesini öğrenebilirsiniz. Tabiki cihazın imei original olması lazım.

Verdim konuda yazıyor. Bunu öğrenin sonrasını zaten yapması kolay olacak.

Bakın verdiğim konu altında imei numarasını girerek cihazınızın tam ülkesini ve bölgesini öğrenebilirsiniz. Tabiki cihazın imei original olması lazım.

Verdim konuda yazıyor. Bunu öğrenin sonrasını zaten yapması kolay olacak.
hocam orjinal imesini biliyorum girdiğimde şöyle yazıyor Geçerli kapsam:Austria,Belgium,Bulgaria,Switzerland,Cyprus,Czech Republic,Germany,Denmark,Estonia,Spain,Finland,France,United Kingdom,Gr

hocam orjinal imesini biliyorum girdiğimde şöyle yazıyor Geçerli kapsam:Austria,Belgium,Bulgaria,Switzerland,Cyprus,Czech Republic,Germany,Denmark,Estonia,Spain,Finland,France,United Kingdom,Gr
Anladım bize de bu lazımdı. Buna uygun yazılım bakmak lazım. Bu bölge Avrupa bölgesi C432 olarak geçiyor. Zaten o konuda da yazıyor.

hocam cok soru soruyorum farkındayım ama indirdiğimiz dosyayı direk dload klasörü oluştuurp sd kartamı atıyoruz yoksa dosyayı klasöre cıkarıp uptade.app dosyasınımı alıyoruz. Telefonun kendi sd kartına dahili depolamaya atsak olmazmı
Hafıza kartına atın. dload klasörü içinde olacak yazılım. updatesd.zip şeklinde olması lazım.

Geri
Üst Alt