İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Stock Rom Lazım

• Konbuyu başlatan rizakula
  • Başlangıç tarihi
dostum konuyla ilgili bu Huawei yazılımlarından iyi anlayan bir ustamız var onunla konuştum
sorunun tam olarak ne olduğunu anladık
yanlış rom yüklemenin sonucunda cihaz bu duruma gelmiş cihaz hakkında gerekli vendor bilgilerinide benimle paylaştın kontrol ettim
yarın ne yapacağın konusunda ben veyahut ustamız bu konu altında sana yardım edeceğiz iyi forumlar..
bir gelişme varmı

Bir haber yok mu erecovery de yapamıyorum bulmuyor dosyayı. Yarfım edin

rootlarsan cihaz güncelleme almaz... istiyorsanız bahsettiğim yazılımı upload edebilirim....

rootlamadım aynı bu sekilde yazılım indirdim kurdum ama 8.0.0.166 yazması gerekirken 8.0.0.046 yazdı

ff den baktım bu yazılım yok sistemde nasıl 108 sürümü var

bende huawei compartner üyeliği var... o yüzden güncel yazılımları görebiliyorum

bende huawei compartner üyeliği var... o yüzden güncel yazılımları görebiliyorum
daha demin ff den 8.0.0.168 indirdim dload kısmına update.app olarak attım hadda sd karttı exfat olarak bicimledim. güncellemeye kısmına geldim yok %5 den sonra hata veriyo

Huawei Flasher lazım sd-card ile yapamazsın

ya da Sigmakey Furious Gold veyahut HDE Tool Flasher ya da HUA Box

Moderatör tarafında düzenlendi:
Huawei Flasher lazım sd-card ile yapamazsın

ya da Sigmakey Furious Gold veyahut HDE Tool Flasher ya da HUA Box
dostum Huawei p20 lite'larda repair sonrası telefona güncelleme atıyoruz güncelleme sonrası otomatik ekran döndürme pusula gibi ozellikler çalışmıyor bu konu hakkında bir bilgin varmı sd kart flash bellek ile yazılım yöntemi ile cihazı eski sürümüne döndürmeme rağmen sensör düzelmiyor bu konuda bir tavsiyen varmı

sigma box elimde mevcut şuanda Huawei cihazlara yazılım yönteminden anlıyor gibisin daha once hiç bu Huawei lerle içli dişli olmadığım için pek anlamıyorum bu flashlama yöntemi cihazın boot sytem vs. gibi tüm bölümlerine etki ediyorsa sorunu çözebilir diye düşünüyorum

Benim Cihaz Rootlu Unlock Bootloader güncelleme alabiliyorum samsung gibi değil ustam Huawei Ota update alabiliyorum.

Doğrudur hocam Huawei ile bilgim çok gelişmiş değil güncellemerde pek sıkıntı yaşamadım.. Benim anlamadığım size ne güncellemesi lazım biraz açıklarsanız?

Elimde şu yazılımlar mevcut:

1. Huawei P20 Lite ANE-LX1 ANE-L21 hw eu Anne-L21 8.0.0.168(C432) Firmware 8.0.0 r1 EMUI8.0 05014YXX
2. Anne-L21_8.0.0.108(C432)_Firmware_Android_8.0.0_EMUI_8.0.0.APP
ve 2. dosyanın custamizon dosyaları
a. update_ANE-L01_8.0.0.108(C432)_hw_eu.APP
b. update_ANE-L21_8.0.0.108(C432)_hw_eu.APP

Doğrudur hocam Huawei ile bilgim çok gelişmiş değil güncellemerde pek sıkıntı yaşamadım.. Benim anlamadığım size ne güncellemesi lazım biraz açıklarsanız?
Bana Herhangi bir yazılım lazım değil arkadaşın istediği dosya mevcut ve zaten gerekli linki paylaştınız. Ben sadece bilgilendirme yapmak istedim Root Upadate ilişkisini

Geri
Üst Alt