Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Ekran Döndürme Sorunu

• Konbuyu başlatan yasinbilecenn
  • Başlangıç tarihi
Y

yasinbilecenn

9.1.0.228 (c432e6r1p7) derleme numarası güncelleme aldım ve telefonum otomatik dönmemeye başladı hiç zevk vermiyor bu şekilde otomatikj dönmesini eski haline getirmenin bi çözümü varmıdır acaba garantiye yollamak istemiyorum ritzy teknik servisi yollayanlar hiç memnun değil daha da kötü hale getirsinler istemiyorum

9.1.0.228 (c432e6r1p7) derleme numarası güncelleme aldım ve telefonum otomatik dönmemeye başladı hiç zevk vermiyor bu şekilde otomatikj dönmesini eski haline getirmenin bi çözümü varmıdır acaba garantiye yollamak istemiyorum ritzy teknik servisi yollayanlar hiç memnun değil daha da kötü hale getirsinler istemiyorum
güncelleme sonrası format attınızmı

fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama değişen bişey olmadı

bende aylar öncesinden bir güncelleme aldım ve telefonum otomatik döndürme adım ölçer el hareketleri gibi bir cok akıllı özellik devre dışı kaldı ve sanırım bir çözümü yok benden size tavsiye telefonunuzun garantisi varsa gönderin hiç uğraşmayın birde gönderdiğinizde size verilen bilgileri aktarırsanız bizim içinde faydalı olur

Cihazınız unclok mu? Bu sorunlar büyük ihtimalle düzelir ama önce yazılım yüklemesi yapıp denemek lazım.​

Geri
Üst Alt