Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 Sensör Sorunu

telefondada indiriliyor android winrar uygulaması ile zipden çıkarta bilirsiniz

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Teşekkür ederim yüklendi ama sorunumu yazdım var mıdır yardımcı olabileceğiniz bir durum nuri bey

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim yüklendi ama sorunumu yazdım var mıdır yardımcı olabileceğiniz bir durum nuri bey

sensör ile soruna hiç denk gelmedim bilen ustalar yardımcı olur hizmet yok ise ana bant sürümü ne durumda?

sensör ile soruna hiç denk gelmedim bilen ustalar yardımcı olur hizmet yok ise ana bant sürümü ne durumda?

Ekran döndürme den vazgeçtim inanın simi görsün yalnız şöyle bir durum var güncellemeler tek tek geldi 9 sürümünde hattı görmeme durumu oldu diğerlerinde görüyordu
Screenshot_20200518_110155.jpg

Cihaz herhangi bir kod istiyormu sim pin ağ kilidi diye neden sim kartı görmüyor onu anlamadım sensör sorununa gelince elime iki cihaz geldi ikisinide hallettim

Cihaz herhangi bir kod istiyormu sim pin ağ kilidi diye neden sim kartı görmüyor onu anlamadım sensör sorununa gelince elime iki cihaz geldi ikisinide hallettim
Sim kilidi kapalı şimdi farkettim dışarıdan mesaj ve arama geliyor ama ben yapamıyorum mobil ağ bağlantısı yok yazıyor ayarlardan bakıyorum pasif durumda hepsi
Screenshot_20200518_130259_com.android.phone.jpg

Sim kilidi kapalı şimdi farkettim dışarıdan mesaj ve arama geliyor ama ben yapamıyorum mobil ağ bağlantısı yok yazıyor ayarlardan bakıyorum pasif durumda hepsi Ekli dosyayı görüntüle 11929

Mobil veriden İnternete de girebiliyorum sadece arama yapamıyorum fotodada görüldüğü gibi voltenin yanında ünlem işareti var

Benim söylediğim sim pin kilidi bu değil
Sim pin kilidini başka cihaza takıp kapattım. Dün Hard reset attım cihaza sanırım yazılımsal bir sorun var Hard reset ten sonra bile sol üst köşedeki ünlem işareti kaybolmadı

Başka bir hat takmayı denediniz mi cihaza sanki hattı görüyor ama şebeke yok

Başka bir hat takmayı denediniz mi cihaza sanki hattı görüyor ama şebeke yok
Evet taktım oda aynı şekilde.. Şöyle bir durum var dışarıdan arama geliyor mesaj geliyor İnternete girebiliyorum ama mesaj atıp arama yapamıyorum.. Ayarlardan mobil bağlantı ayarlarına girmek istediğim zaman hepsi nötr yani ne açılıyotlar nede kapanıyorlar silinmiş gibi

Geri
Üst Alt