Huawei P20 Lite ANE-LX2 8.0.0 IMEI Repair Dosyası İsteği

• Konbuyu başlatan sleexc
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabkide Ustam Sorun Ne Şimdi Denedinizmii yazılımı..
ustam simdi ben firmware finderden indirdigim firmware ile denedim %5 software install failed hatasi verdi sizin paylastiginiz roma baktim ayikladim ayni dosyalar var aydar ustam dedi hata veriyorsa beklemeniz lazim bir uat surum cikana kadar simdi ne yapmam lazim benim cihaz telefoncu imei atacam dedi yazilim degisti yazilim suan system 8.0.0.046(0IAA) bu yazilim imei repair yazilimi mi acaba?

Hocam Benim Size Verdiğim Imeı Repair Yazılımı Değil Orjınal Yazılım Yani Sizin İstediğiniz Yazılım..
Ayıkladıktan Sonra Hafıza Kartınızı exFAT Olarak Bicimlendirin
İcibde Boş Bi klasör Oluşturup Adını dload Yapın Ve update_sd.zip O dosyanın İcine Atın
%5 software install failed hatasi Da bende arada ALıyorumm
Genelde Şarj Az Olduğunda O hata veriyor Bide Bir İki Defa Daha Üst Üst deneyince Düzeltmiştimm..
Ayrıca Orjinal Yazılımı Yükledikten Sonra Imeı Repair İşlemi YAptığınız İcin Şebekeniz Gidermi Fikrim Yok Daha Önce Denemediğim İcin Hocam

Hocam Benim Size Verdiğim Imeı Repair Yazılımı Değil Orjınal Yazılım Yani Sizin İstediğiniz Yazılım..
İcibde Boş Bi klasör Oluşturup Adını dload Yapın Ve update_sd.zip O dosyanın İcine Atın
Genelde Şarj Az Olduğunda O hata veriyor Bide Bir İki Defa Daha Üst Üst deneyince Düzeltmiştimm..
Ayrıca Orjinal Yazılımı Yükledikten Sonra Imeı Repair İşlemi YAptığınız İcin Şebekeniz Gidermi Fikrim Yok Daha Önce Denemediğim İcin Hocam
Ek olarak Birden fazla dload klasörü mevcut ise de fail veriyor ama ağırlıklı olarak yanlış firmware de fail veriyor.

indirdigim update.zip dosyasinin adini update_sd.zip mi yapmam gerek bide dun ayni sizin dediginizi yaptim zip olarak dosyayi gormuyor cihaz internette arastirdim zip dosyasini ayiklayin diyor sonra zip dosyasinin icinde udapte. app dosyasi var onu hafiza kartina dload klasorune kopyalayin sonra flashlayin diyordu onu denedim %5 hata verdi sizin dediginizi diger ustamda dedi zip dosyasini hafiza kartina dload klasorune direk kopyaladim ama telefon yazilimi gormedi Hsyn.2121 usta

Hsyn.2121 hocam indirdigim dosyanin adini update_sd.zip mi yapacam

Aydar usta ne yaptimsa olmadi telefoncu bana L42C636B162_8.0.0.162_Asia_Pacific firmwareyi yukle dedi ben arastirdim bulamadim yardim edermisiniz lutfen
Murat kardeş bunları yap istediğine dönersin cihazı kapat ses yükselme tuşuna basılı tut ve cihazı şarja bağla ses tuşunu hiç bırakma wifi üzerinden güncelleme seçeneği çıkacak bir wifiye bağla orjinal istediğin sürüme dönersin 2.7 gb yakın dosya inecek geçmiş olsun okadar:)

Murat kardeş bunları yap istediğine dönersin cihazı kapat ses yükselme tuşuna basılı tut ve cihazı şarja bağla ses tuşunu hiç bırakma wifi üzerinden güncelleme seçeneği çıkacak bir wifiye bağla orjinal istediğin sürüme dönersin 2.7 gb yakın dosya inecek geçmiş olsun okadar:)

Yedeği almayı unutma herşey silinecek!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt