Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX2 C636 Güncelleme Ve Doğrulama Smslerini Almıyor

• Konbuyu başlatan egekahraman01
  • Başlangıç tarihi
E

egekahraman01

Merhaba Ane-Lx2 C636 kodlu cihazımı bir ay önce aldım imei repair lı bir cihaz , son zamanlarda uygulamalara erişmek için telefon numarası doğrularken sms gelmediğini fark ettim, güncelleme de almıyor tabiki. Aynı zamanda ücretli bir uygulamadan ödeme yapmak istediğimde ödeme sayfası Çince açılıyor. Telefonun yazılımında olduğunu düşünüyorum ki, geniş açıklık (portre modu) da çalışmıyor. Yardımcı olabilecek birileri varsa az çok demeyelim, fikirlerinizi bekliyorum.

cihazın ana ekranından ve cihaz hakkında bölümünden bir görüntü paylaşabilir misin

Merhaba Ane-Lx2 C636 kodlu cihazımı bir ay önce aldım imei repair lı bir cihaz , son zamanlarda uygulamalara erişmek için telefon numarası doğrularken sms gelmediğini fark ettim, güncelleme de almıyor tabiki. Aynı zamanda ücretli bir uygulamadan ödeme yapmak istediğimde ödeme sayfası Çince açılıyor. Telefonun yazılımında olduğunu düşünüyorum ki, geniş açıklık (portre modu) da çalışmıyor. Yardımcı olabilecek birileri varsa az çok demeyelim, fikirlerinizi bekliyorum.
Öncelikle cihazınızı bootloader unlock yapın. Sonrasında bölge kodunu C185 yapın ve Wi-Fi ile güncelleme alın. Büyük ihtimalle sorun düzelecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190223-145421.jpg
    Screenshot_20190223-145421.jpg
    277.4 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20190223-145349.jpg
    Screenshot_20190223-145349.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
Cihazınız orjinal imeili gibi görünüyor benim cihazımla aynı bu cihazların güncelleme problemi var ben cihazımı son versiyona güncelledim fakat zor bir süreç cihazın kutusu elindemi...
Hayır kutu ile satın almadım ama arka kapağındaki stickerı elimde

Bana in stagra m m dan yazarmısınız size fikir danışmak istiyorum kullanıcı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt