Huawei P20 Lite ANE-LX2 C636 Oem_İnfo Dosyası İsteği

Bölge kodu değiştirdim sitede vardı onu denedim oldu ama telefon revolver moda kaldı ve ane-lx2 güncellemesini almadı yeniden başlatma fabrika ayarlarına sıfırlama denedim yine recovery modda kaldı bende sd kartta olan dload klosorundekı c432 8.0.0.140 yazılımı deneyim dedi yükledi ve bu gün @odunbeyın verdiği c636 sürümünü yükledim derleme sürümü düzelmedi oxcb olarak kaldı yıne
Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?​

Bölge kodu değiştirdim sitede vardı onu denedim oldu ama telefon revolver moda kaldı ve ane-lx2 güncellemesini almadı yeniden başlatma fabrika ayarlarına sıfırlama denedim yine recovery modda bende sd kartta olan dload klosorundekı c432 8.0.0.140 yazılımı deneyim dedi yükledi ve bu gün @odunbeyın verdiği c636 sürümünü yükledim derleme sürümü düzelmedi oxcb olarak kaldı yıne
Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?
Bıtlıs

bu dosya @Nbrios ustamıza ait aynı dosya bendede var
daha once kullandım c636 oemidir
c636 yazılımı yükleme durumunda cihaz c636 oluyor bır yerde yanlıslık olmuş olabilir
Doğrudur nıbros usta vermişti Oem flasladıktan sonra telefon recovery modda c636 güncellemesini almadı yeniden başlatmadı bende tamamen kapatıp sd kartta olan c432 8.0.0.140 romunu yükledim yanlışlık burda oldu

acılmadı resim

hcu yada sigma bulabilirsen ben destek verebilirim uzaktan kesin çözümdür
hcu daha iyi olur mümkünse

Geri
Üst Alt