İstek Huawei P20 Lite ANE-LX2 (C636) Oeminfo Dosyası Lazım

smhzhl

Üye
selamlar
Ane-lx2(C636) oeminfo
dosyası lazım acil atabilirmisiniz ?

@odunbey usta sizden bir ricam olacak musaitmisiniz p20lite cihazıma oeminfo flaşlaamak istiyordum twrpden flasladım ama adb fastboot dan hata verdi hata bu şekilde (remote partition length get error ) şuan ciha twrp ekranında kaLDI yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:
@odunbey usta sizden bir ricam olacak musaitmisiniz p20lite cihazıma oeminfo flaşlaamak istiyordum twrpden flasladım ama adb fastboot dan hata verdi hata bu şekilde (remote partition length get error ) şuan ciha twrp ekranında kaLDI yardım ederseniz sevinirim
Özelden yazdım.

Hocam haber bekliyorum. Müsaitsen yükleyebilirmisin dosyayı. Sensörlerin hiç biri çalışmıyor
Sizin cihazın tam modeli ve yazılım sürümü nedir. Size zahmet cihazın ayarlarından yazılım bilgisi kısmından derleme numarasının resmini çekip atarmısınız.

Hocam cihaz normalde lx2 ama ben lx1 e çevirmiştim
IMG_20190228_023320.jpg

ANE-LX2 C432 de olur C636 da olur hocam

ANE-LX2 C432 de olur C636 da olur hocam
Ane lx2 c432 diye bir model yok benim gibi lx2 lx1 cevirmissin sensorler calismiyor ama guncellemeyle duzelir galiba cunku guvenlik yamasi guncellemesinde cok kisi sensorler otomatik cevirme calismiyor diye paylasimlar vardi guncellemeden sonra belli olur. Akif zaten sen cihazi lx2 den lx1 c432 cevirmissin attigin fotograf cihazin degilmi?

@silivriserdar hocammm müsaitsen sana zahmet atar mısın? Şu sensörlerin çalışmaması gerçekten çok sinir bozucu.

@silivriserdar hocammm müsaitsen sana zahmet atar mısın? Şu sensörlerin çalışmaması gerçekten çok sinir bozucu.
Şu an bizde bulamadık. Elimize ANE-LX2 C636 cihaz gelmesi lazım. Ve cihaz unlcok olması lazım o cihaza TWRP yükleyip içinden oeminfo dosyasını almak lazım. Ama mutlaka gelir dönüş yaparız.

Geri
Üst Alt