Huawei P20 Lite ANE-LX2 Güncelleme Lazım

hamit12

Üye
Selam.a elimde p20 lite var. Daha önce ANE-LX2 8.0.0.120 (C636) sürüm yüklüydü. Şebeke probleminden dolayı imei repair sürümü yani 8.0.0.046 (0cxb) sürümüne getirdim. Mevcut sorunumu çözdüm. Şimdi ben şuan için p20 lite ane-lx2 son sürümüne bunu nasıl günvelleyeceğim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Selam.a elimde p20 lite var. Daha önce ANE-LX2 8.0.0.120 (C636) sürüm yüklüydü. Şebeke probleminden dolayı imei repair sürümü yani 8.0.0.046 (0cxb) sürümüne getirdim. Mevcut sorunumu çözdüm. Şimdi ben şuan için p20 lite ane-lx2 son sürümüne bunu nasıl günvelleyeceğim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Firmware finder apk kurun. Tüm guncel yazilimlari buluyor

Firmware finder apk kurun. Tüm guncel yazilimlari buluyor
Abi Finder otomatik model allgılamada (0cxb) için bulmaya çalışıyor hali ile bulamıyor. Ben manuel manuel olarak model aramada (C636) için mi arama yapayım? Bi de kısaca finder de uygun yazılımı bulunca yükleme nasıl oluyor

Abi Finder otomatik model allgılamada (0cxb) için bulmaya çalışıyor hali ile bulamıyor. Ben manuel manuel olarak model aramada (C636) için mi arama yapayım? Bi de kısaca finder de uygun yazılımı bulunca yükleme nasıl oluyor
Manuel arama yapabilirsiniz.
Siz yazilimi indirin adim adim ilerleriz.

Ekli dosyalar

• IMAG0051_1.jpg
    IMAG0051_1.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 65
Hocam şu sürümü indirdim sanırım uyumludur, geri kalan işlemler dload yöntemi mi?
Evet dogrudur.
dload klasorune update_sd.zip veya UPDATE.APP dosya uzantilarindan hangisi cikarsa ekleyin. Hafiza karti yada otg ile cihaza baglayin.
Cihazi kapatin ses kisma ses acma tuslarina basili tutarak cihazi uyandirin. Yazilim yukleme ekrani gelince ses tuslerinida birakin. Şarj seviyesi iyi durumda olmasina dikkat edin.

Not: Olusabilecek sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
Ben ve gsmturkey ailesi sorumlu tutulamaz.

Evet dogrudur.
dload klasorune update_sd.zip veya UPDATE.APP dosya uzantilarindan hangisi cikarsa ekleyin. Hafiza karti yada otg ile cihaza baglayin.
Cihazi kapatin ses kisma ses acma tuslarina basili tutarak cihazi uyandirin. Yazilim yukleme ekrani gelince ses tuslerinida birakin. Şarj seviyesi iyi durumda olmasina dikkat edin.

Not: Olusabilecek sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
Ben ve gsmturkey ailesi sorumlu tutulamaz.
Hocam denedim dediğiniz lekikde %5 de hata verdi kabıl etmedi

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Bu yukarıdaki kodları fastboot modunda girip sonucu atarsanız yardımcı olalım.

değerli dostum öncelikle imei repair firmware diye birşey yoktur
güvenlik yaması düşük firmware vardır
yani repair için geliştirilen özel bir firmware vs. yoktur derleme numarasında ülke kodunun karmaşık bir hal almasının sebebide
uygun firmware dosyasının yüklenmemiş olmasıdır
yüklediğiniz firmware cihazınıza uygun değil
bir diğer mesele o cihaz siz doğru firmwareyi yükleyene kadar güncelleme almayacaktır
sistemdeki eksiklikleri fark etmemişsiniz belliki
cihazın oem lock aç kapa seçeneği bulunmuyor dosyalarım uygulaması yok ve arayüzde değişiklikler söz konusudur

yani repair için geliştirilen özel bir firmware vs. yoktur derleme numarasında ülke kodunun karmaşık bir hal almasının sebebide
bir diğer mesele o cihaz siz doğru firmwareyi yükleyene kadar güncelleme almayacaktır
cihazın oem lock aç kapa seçeneği bulunmuyor dosyalarım uygulaması yok ve arayüzde değişiklikler söz konusudur
Aynen dediğiniz sorunların hepsi var hocam. Peki bunu bu durumdan kurtarmanın bir yolu var mı? Doğru firmwareyi nerden bulabilirim?

Şimdi bu telefonu buradan çıkarmak için bize lazım olan şey nedir?
Bende tam olarak bilmiyorum sitede vip bolumunde paylasilmis bir rom var cihazdan cekmisler onu bir dene istersen bu system 8.0.0.046 kurtulmanin yolunu kimse bilmiyor

@odunbey usta system 8.0.0.046 kurtulanin yolu nedir bir bilgin varmi tesekkurler

Geri
Üst Alt