Stock Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 Yazılım Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan Tutejsus
  • Başlangıç tarihi
Cihazinizin modeli tam olarak ne kurulum anlatimindaki gibi yaptinmi baska firmware indirmeyesin bende hemen oldu ve sorunsuz yukledi mesela benim ane-lx2 c636

abi model aynı ya ane-lx2 c636 hatta ekran görüntüsü koyayım.
Screenshot_20190324-122827.jpg

F

Firmware findere model yaziyorsun sonra firmware buluyorsun oraya tam olarak ANE-LX2C636. Yazdin demi valla birkac arkadas vardi bu yontemle guncelledi sende neden olmadi hayret

Modeli tam yazıyorum sıkıntı yok iniyo cihaz kapanıyo yüklerken 6 da kalıyo.

Açık abi sıkıntı yok, usb hata ayıklama oem kilit hepsi full aktif.
Mesala benim cihazda onaylanmamis firmware indirdim cihaz kurmadi %6 kaldi sende neden olmadi bir yanlislik var ama nerde tam cozemedim senin cihaza imei atilmismi yada bolge degisimi yaptinmi cihaz hangi bolgeye ait

Mesala benim cihazda onaylanmamis firmware indirdim cihaz kurmadi %6 kaldi sende neden olmadi bir yanlislik var ama nerde tam cozemedim senin cihaza imei atilmismi yada bolge degisimi yaptinmi cihaz hangi bolgeye ait

Cihazda hiçbir değişiklik yok. Kendim kullanıyorum hiçbir harici müdahale yok hemen hemen bütün listedeki yazılımları denedim 6 da kalıyo.

Gercekten hayret verici sen en iyisi @silivriserdar la konus sitede ucretli rom var onu al kur sonra guncelleme alirsin bir arkadas oyle yapti

Olmadı öyle yapıcaz mecbur.
Benim cihazi telefoncu verdim bolge kodunu degismiti claro la yani arjantin olmustu normalde aldigimda hong kong cihaziydi imei repeair islemi yapmisti telefoncu derleme surumu system 8.0.0.046 olmustu bu verdigim dosyayla hatasiz guncelledim derleme surumu degismedi ama guvenlik guncellemesi 1 ocak oldu el hareketleri geldi sende neden olmadi anlamadim gercekten

Benim cihazi telefoncu verdim bolge kodunu degismiti claro la yani arjantin olmustu normalde aldigimda hong kong cihaziydi imei repeair islemi yapmisti telefoncu derleme surumu system 8.0.0.046 olmustu bu verdigim dosyayla hatasiz guncelledim derleme surumu degismedi ama guvenlik guncellemesi 1 ocak oldu el hareketleri geldi sende neden olmadi anlamadim gercekten

Benim cihazda hiçbir değişiklik yok imei de değiştirilmedi.

Birde cihaza hard reset at oyle bir dene istersen resimlerini vb. Hafiza kartina al ondan sonra reset at

Sonuç olumsuz hocam değişen bişey olmuyor.

Geri
Üst Alt