Yardım Huawei P20 Lite Chimera'dan FRP Kırmaya Çalışırken Kapandı Açılmıyor

• Konbuyu başlatan dursunhot
  • Başlangıç tarihi
D

dursunhot

cihaz sor sürüm frp kırmaya çalışırken kapandı siyah hiç bir tepki yok, batarya söktüm yine aynı yızılımsal olduğuna eminim cihaz geldiğinde açıktı frp kilidi vardı

cihaz sor sürüm frp kırmaya çalışırken kapandı siyah hiç bir tepki yok, batarya söktüm yine aynı yızılımsal olduğuna eminim cihaz geldiğinde açıktı frp kilidi vardı

Bilgisayara takınca bilgisayar usb tanıma sesi çıkartıyor mu? Bilgisayar cihazı görüyorsa, board yazılım ardından Stock ROM yükleyerek cihazı unbrick edebilirsiniz.

Bilgisayara takınca bilgisayar usb tanıma sesi çıkartıyor mu? Bilgisayar cihazı görüyorsa, board yazılım ardından Stock ROM yükleyerek cihazı unbrick edebilirsiniz.
evet pc de ses geliyor ama ekranada görüntü yok, dediğiniz yazılımı nasıl yüklüyoruz ustam

Aygıt yöneticisinde cihazın durumu nedir? Cihazı bilgisayara bağlayın aygıt yöneticisini açın.

Geri
Üst Alt