Yardım Huawei P20 Lite Ekran Döndürme Sorunu

dr65dr

Üye
Merhaba. P20 lite cihazımız varda c461 kodlu. Telefonda ekran dönmüyor. Yazılım da attım ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba. P20 lite cihazımız varda c461 kodlu. Telefonda ekran dönmüyor. Yazılım da attım ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim
Telefona daha önce imei repair işlemi yapıldı mı?

Ondan kaynaklıdır. Cihazın bilgileri nelerdir ona göre yazılım önerelim.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Ondan kaynaklıdır. Cihazın bilgileri nelerdir ona göre yazılım önerelim.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Ekli dosyalar

• IMG-20190309-WA0012.jpg
    IMG-20190309-WA0012.jpg
    245.5 KB · Görüntüleme: 75
cihaz repair sonrası değilde Repairden sonra cihaza güncelleme yapılırsa bu şekilde bir problem oluşuyor

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir çözümü var mı peki
board softwaredir cihaz sökülerek direkt olarak boarda flashlama işlemi yapılır
başıma çok geldi bu sorun c461 cihazlarda yaşadım eski yazılımın bire bir aynısını bile yuklesen yine düzelmiyor

Cihazı unlock yapıp twrp yükleyip full silme işlemi yapılırsa büyük ihtimalle gene sorun çözülür. Tabiki ardından original kendi yazılımını yüklemek lazım.

cihaz repair sonrası değilde Repairden sonra cihaza güncelleme yapılırsa bu şekilde bir problem oluşuyor

usta ayni sorun benim cihazdada var lx2 cihazimi lx1 cevirdim suan otomatik dondurme calismiyor imei repair yaptigimda calisiyordu suan calismiyor lx2c636 oeminfo aradik bulamadik

usta benim cihazimada imei repair islemi yapildi sonra hisuite uzerinden 1 ocak guvenlik güncellemesine yukselttim otomatik dondurme calisiyordu el hareketleri bile geldi

usta ayni sorun benim cihazdada var lx2 cihazimi lx1 cevirdim suan otomatik dondurme calismiyor imei repair yaptigimda calisiyordu suan calismiyor lx2c636 oeminfo aradik bulamadik
oem İnfo paylaşımı yaptık. Sitede var 1 hafta oldu.

usta bu dosyanin icinde bircok dosya bulunmakta oeminfo da icerisinicde twrp ile hepsini mi flaslamam lazim yoksa sadece oeminfo dosyasinida dosyanin icinde sensor dosyasi bile var benim cihazin oto sensoru calismiyor ?
Twrp ile yükleme yapacaksınız. Hangileri sorunlu ise onları yükleyin.

Twrp ile yükleme yapacaksınız. Hangileri sorunlu ise onları yükleyin.
usta ben cihazimi lx2 den lx1 cevirdim oto dondurme calismiyor tekrar lx2 donecegim mecburen acaba lx2 oeminfo flaslasam sensorler calisirmi acaba bir bilginiz varmi bu sorun hakkinda teşekkürler

Geri
Üst Alt