Yardım Huawei P20 Lite Güncelleme Almıyor

• Konbuyu başlatan sercancetin58
  • Başlangıç tarihi
üstteki hatayı almamın sebebi nedir hocam bilginiz varmı

Konu Çözüldü. Tagı değiştirebiliriz yönetici arkadaşlar.

kardeşim bende aynı sürümü kullanıyordum. Biraz önce sistem güncellemesi yaptım.

Öncelikle,

Bilgisayarına HiSuite indir ve kur.
Usb kablosu ile cihazı bağla pc'ye gerekli izinleri ver HiSuite telefonunu gördüğü zaman orda sistem güncellemesi yazıyor. (telefonda görünmüyor.) Tıkla ve güncelle büyük ihtimal biraz önce bende 8.0.0.151 sürüme yükseltti. Bittikden sonra otomatik yeniden baslatıyor cihazı ve ondan sonra ise telefondan Ayarlar/Sistem/Sistem Güncelleme kısmına gir ve 9.1 sürüme yükselt. Güle güle kullan.

NOT : HERHANGİ BİR SORUN OLMUYOR YURT DIŞI İMEİLİ CİHAZLARDA 5 DAKİKA ÖNCE YAPTIM.

herhangi bir sıkıntı yok hocam internette

host bölümünde ip vardı daha önce ondanmış hocam tşkler recoveryden güncellemeyi yapmadı birde HiSuiteden yapalım olur inş

host bölümünde ip vardı daha önce ondanmış hocam tşkler recoveryden güncellemeyi yapmadı birde HiSuiteden yapalım olur inş
e-recovery her telefonda işe yaramıyor zaten özellikle ane-lx1 lerde olumlu sonuc veriyor hisuite üzerindende deneyın son sürümü yükleyın öle deneyın

telefon yeniden başladıktan sonra ilk yükleme yaptı ikinci restartta yarıda bir uyarı verdi hata olarak yeniden başladı telefon 4-5 kere kendi kendi huawei yazısına kadar geldi tekrar açıldı sonra resetlemeye gitti bende resetlemek zorunda kaldım

telefon yeniden başladıktan sonra ilk yükleme yaptı ikinci restartta yarıda bir uyarı verdi hata olarak yeniden başladı telefon 4-5 kere kendi kendi huawei yazısına kadar geldi tekrar açıldı sonra resetlemeye gitti bende resetlemek zorunda kaldım
Hisuite uzerınden yaparkenmı oldu bu yoksa recoverydenmi

Hisuite den tekrardan yükleme yaptım oldu bukez ama bukez de 9.1 yükleyemiyorum önceki sürüm 8.0.0.046(0CXB) idi şimdi 8.0.0.172(C675) oldu sürümünüz son diyor
derleme numaran normale dönmüş yanı orjinale bundan sonra telefon normal şartlarda tüm güncellemeleri otomatik alması lazım ne erecovery nede hisuite gerekmez neden direk 9,1 değilde bu sürümü yükledi onuda bilmiyorum güncellemeleri kontrol edin belki alırsınız normal yoldan birde önemli verileriniz varsa yedekleme yapıp fabrika ayarlarına sıfırlamayı öneririm cunku bnm telefonumda 8.0.0.46 (oxcb) olduğunda hisuite üzerinden son sürümü yüklemiştim ama önceki sürümden kalan bazı uzantılar vardı fabrika ayarlarına dönderdiğimde telefon tam düzelmişti

Son düzenleme:
HiSuite son sürüm değilmi ve usb ile bağladıkdan sonra telefondan programa izinler vermek gerekiyor eksiksizmi
derleme numaran normale dönmüş yanı orjinale bundan sonra telefon normal şartlarda tüm güncellemeleri otomatik alması lazım ne erecovery nede hisuite gerekmez neden direk 9,1 değilde bu sürümü yükledi onuda bilmiyorum güncellemeleri kontrol edin belki alırsınız normal yoldan birde önemli verileriniz varsa yedekleme yapıp fabrika ayarlarına sıfırlamayı öneririm cunku bnm telefonumda 8.0.0.46 (oxcb) olduğunda hisuite üzerinden son sürümü yüklemiştim ama önceki sürümden kalan bazı uzantılar vardı fabrika ayarlarına dönderdiğimde telefon tam düzelmişti

ondan sonra mı güncelleme alabildiniz hocam

ondan sonra mı güncelleme alabildiniz hocam
o konuda size yanlış bilgi vermek istemem fabrika sıfırlama işlemi yaptım onun içinmi güncelleme aldı yoksa sıfırlamasaydımda alacakmıydı bilmiyorum magazın kilit acma resimleri yoktu ve aboneliklere tıkladığımda görseller mevcuttu ama indirmiyordu sıfırlama işlemi yaptıktan sonra düzeldi

arkadaşlar merhaba nova3e ane-lx2 8.0.0.140 (C636) android 9 sürümüne nasıl yükseltebilirim.tşk

üstadlar bana yuklenen rom un bolge kodu nedır
bölge kodunu söylersenız ona uygun bır rom bulup sd kart ıle yuklemeye calısayım

Ekli dosyalar

• 3.jpg
    3.jpg
    70.8 KB · Görüntüleme: 32
Geri
Üst Alt