Bilgi Huawei P20 Lite IMEI Repair

2 kez düşürmek gerekiyor.
hisuite ile 9 dan 8 e
sdcard ile tekrar mayis 2018 güvenlik yaması olan rom un kurulması lazım.
ondan sonra işlem yapılacak
hisuite deniyorum olmuyor hisuite bozuk
başka yöntem varmı hocam acil yardımçı olurmusunuz

Arkadaslar uzun ugraslar sonucu 9.0.1 olan telefonumu 8.0.0 a dusurdum suan ımeı repaır İcin nasıl bir yol izlemem lazım lutfen sadece konu hakkında bilgisi olan yazsın...

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
What version do you have ?
Build Number is it C185 ? if yes then download this firmware
Çözüldü - Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 C185 IMEI Repair Dosyası [İlk Bizde]
Then past the folder Dload in sdcard and follow the instructions in the document
After that you phone phone will have a normal version after that you will get OTA update automaticaly if you lost your imei then you should try HCU client and repair your imei after that it will be very helpfull if you unlock your bootlaoder this will help you to root your phone and use customer recovery that can allow you to downgrad or upgrad your phone easily using HuRUpdater_0.4.zip tool this is help you if you want to downgrad from 9 to 8
NB if you want to repair imei or unlock network / bootloader you shoul have this version 8.0 and not 8....170 or 9 because hcu client not support this versions

Bu hatanın cozumu nedir ustalarım
3d75fb47d9c16874856c6aa4c9ac2ecf.jpg

Guncelleme paketını ya

guncelleme paketını yakalamamıs yenıden wi-i baglan belki yakalar ben kaç defa bole surum yukselttım ane-x1 den ımeı veya başka Bi sorun yasamadım change yazan yerde Wi-Fi agınıza tekrar baglanın

Son düzenleme:
Guncelleme paketını ya
guncelleme paketını yakalamamıs yenıden wi-i baglan belki yakalar ben kaç defa bole surum yukselttım ane-x1 den ımeı veya başka Bi sorun yasamadım change yazan yerde Wi-Fi agınıza tekrar baglanın
Tesekkur ederim 5 _6 kere denedim olmadı :( benim surum 8.0.0.046 0cxb derleme numaram ondan olabilirmi...

[
Tesekkur ederim 5 _6 kere denedim olmadı :( benim surum 8.0.0.046 0cxb derleme numaram ondan olabilirmi...

onula alakası olduğunu sanmıyorum cunkü benımde anel-x1 8.0.0.46 idi bir kere failed hatası aldım ıkıncı denememde sorunsuz yükledi her telefonda işe yaramıyor olabilir hisuite üzerindne denedinizmi ama hisuiteyi güncelleyıp öle deneyin son sürümü yüklü olsun bi kaç kere deneyın

[

onula alakası olduğunu sanmıyorum cunkü benımde anel-x1 8.0.0.46 idi bir kere failed hatası aldım ıkıncı denememde sorunsuz yükledi her telefonda işe yaramıyor olabilir hisuite üzerindne denedinizmi ama hisuiteyi güncelleyıp öle deneyin son sürümü yüklü olsun bi kaç kere deneyın
Sizinde 8.0.0.46 nın Sonunda 0CXB mı yazıyordu acaba ve bu ıslemle guncelleme sonrası Repair yapılan imeıler gıttımı gıtmedımı

Sizinde 8.0.0.46 nın Sonunda 0CXB mı yazıyordu acaba ve bu ıslemle guncelleme sonrası Repair yapılan imeıler gıttımı gıtmedımı

huawei de güncellemede imiler gitmez

Please try Dload method using the link that i sent to you in the previous comment if you have C185 region if not please search in the forum your region put the dload in sdcard and follow the instruction that you will found in the document

Please try Dload method using the link that i sent to you in the previous comment if you have C185 region if not please search in the forum your region put the dload in sdcard and follow the instruction that you will found in the document
Tamam iniyor deneyeceğim

:( olmadı
9c66206dd7f976bbdada5068fff9258c.jpg

huawei de güncellemede imiler gitmez
Bnm merak ettıgım ımeı repair ıslemı yapan gsmciler neden derleme surumunu oxcb gıbı bırakıp veriyorlar orjınal surumunu yuklemıyorlar GSMciler repair ıslemı yaptıktan sonra guncelleme yapmayın diyor sankı telefon o derleme surumunde guncelleme alıyorda yapmayalım

Bnm merak ettıgım ımeı repair ıslemı yapan gsmciler neden derleme surumunu oxcb gıbı bırakıp veriyorlar orjınal surumunu yuklemıyorlar GSMciler repair ıslemı yaptıktan sonra guncelleme yapmayın diyor sankı telefon o derleme surumunde guncelleme alıyorda yapmayalım
Tkrar Götürün Düzeltip Versinler Size Zor Birşey Değil

Bende anlamadım bu ıs beni baya bunalttı derleme surumum islem yapılmadan once C432 İdi suan islem yapılan yerden bayagı uzagım elemana gidemem derleme surumunu degıstırecek bir ustam yokmu koskoca forumda yada yol gosterecek....

Geri
Üst Alt