Huawei P8 Lite ANE-L21 Yazılım Yükleme

UGUR1453

Üye
Arkadaşlar Yardım Edin P8 Lite Telefon var elimde Cihazı Sıfarladık İleri İleri Diyorum Sürekli Başa Sarıyor Bende Yazılım Yüklemek İstiyorum Acil Yardım Nasıl Yükleyebilirim? Elimde EFT Dongle Yok :)

Arkadaşlar Yardım Edin P8 Lite Telefon var elimde Cihazı Sıfarladık İleri İleri Diyorum Sürekli Başa Sarıyor Bende Yazılım Yüklemek İstiyorum Acil Yardım Nasıl Yükleyebilirim? Elimde EFT Dongle Yok :)
Geçmiş olsun.

SELAMLAR,

şimdi bu işlemin aynısının yapılmış olduğu bir p20Lite var bende. derleme numarası System8.0.0.046(0A5T) Model ANE-LX1 görünüyor ve cihaz hiç hoş durumda değil bunu imei ler düşmeden nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?

SELAMLAR,

şimdi bu işlemin aynısının yapılmış olduğu bir p20Lite var bende. derleme numarası System8.0.0.46(0A5T) görünüyor ve cihaz hiç hoş durumda değil bunu imei ler düşmeden nasıl güncelleyebilirim yardımcı olur musunuz?
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın bakalım.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

fastboot oem device-info
Hocam çok sağolun anlık yardımcı olmaya çalıştınız. Lakin ofisteydim ve usb kablosu yanımda değildi. Eve gelince Hisuite a bağladım ordan güncelle dedim bi güncelleme yaptı sonrasında cihazın derleme numarası normale döndü ve güncelleme aldı sonra bir iki güncelleme daha aldı ve şükür cihazın tüm özellikleri eksiksiz geldi ve imei ler duruyor. Tekrar çok teşekkür ederim.

Hocam çok sağolun anlık yardımcı olmaya çalıştınız. Lakin ofisteydim ve usb kablosu yanımda değildi. Eve gelince Hisuite a bağladım ordan güncelle dedim bi güncelleme yaptı sonrasında cihazın derleme numarası normale döndü ve güncelleme aldı sonra bir iki güncelleme daha aldı ve şükür cihazın tüm özellikleri eksiksiz geldi ve imei ler duruyor. Tekrar çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Geçmiş olsun.

fastboot oem device-info

Microsoft Windows [Version 10.0.17763.720]
(c) 2018 Microsoft Corporation. Tüm hakları saklıdır.

C:\Windows\system32>fastboot oem get-product-model
...
(bootloader) PRA-LX1
OKAY [ 0.580s]
finished. total time: 0.886s

C:\Windows\system32>fastboot getvar vendorcountry
vendorcountry: hw/demo
finished. total time: 0.004s

C:\Windows\system32>fastboot oem get-build-number
...
(bootloader) :pRA-LX1C652B100
OKAY [ 0.020s]