Yardım Huawei P9 Lite 2017 Sistem Güncellemesi Sorunu

teşekkür ederim. fakat dün itibariyle garantiye istanbula yolladım cihazı. daha fazla zaman kaybetmek istemedim. şuan tek yapmam gereken beklemek.
En iyisini yapmışsınız. Bizde sonucu merak ediyoruz. Cihaz garantiden gelince sonucu yazarsanız sevinirim.

İstanbul yetkili servisinden cep telefonuma mesaj geldi. servis işlemleri tamamlanmış, teslimat için lojistik birimine aktarılmış. bukadar hızlı beklemiyordum, taktir ettim.

İstanbul yetkili servisinden cep telefonuma mesaj geldi. servis işlemleri tamamlanmış, teslimat için lojistik birimine aktarılmış. bukadar hızlı beklemiyordum, taktir ettim.
Bakalım üstünde hangi yazılım var. Hangi yazılımı yükleyip göndermişler.

cihaz şuanda elime ulaştı. Anakart değişimi yapılmış. ayrıyetten arka kamera performansı düşük olduğu belirlenmiş ve değiştirilmiş. Android 8.0 yükleyip göndermişler. 11.01.2019 cuma günü gönderdim. 2 gün kargosu geçti desek. cumartesi pazarıda var arada. ne ara yapıp gönderdiler bilmiyorum. 16.01.2019 çarşamba itibariyle elimde. tebrik etmek lazım bu titiz çalışmayı.

cihaz şuanda elime ulaştı. Anakart değişimi yapılmış. ayrıyetten arka kamera performansı düşük olduğu belirlenmiş ve değiştirilmiş. Android 8.0 yükleyip göndermişler. 11.01.2019 cuma günü gönderdim. 2 gün kargosu geçti desek. cumartesi pazarıda var arada. ne ara yapıp gönderdiler bilmiyorum. 16.01.2019 çarşamba itibariyle elimde. tebrik etmek lazım bu titiz çalışmayı.
Yani hocam sorunlu bir ana kartı varmış. Ondan dolayı yazılım yüklenmiyormuş. Sizin gibi bir çok kişi aynı sorundan şikayetçi ise hemen vakit kaybetmeden cihazlarını garantiye göndermesi lazım. Servisi de yazılım yüklemesi yapamamışlar direk ana kartı değiştirmişler.

Geri
Üst Alt