Yardım Huawei P9 Lite Mini Factory Reset Hatası

bufutrr

Üye
Resimdeki hatayı alıyorum. Telefon sürekli kendini resetliyor ve sıfırlama bölümü açılıyor. %3'e geldiğinde cihaz kapanıp açılıyor. Sürekli kısır döngü.
Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Model - SLA-L02

20190504_154539.jpg

Resimdeki hatayı alıyorum. Telefon sürekli kendini resetliyor ve sıfırlama bölümü açılıyor. %3'e geldiğinde cihaz kapanıp açılıyor. Sürekli kısır döngü.
Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Model - SLA-L02

Ekli dosyayı görüntüle 4213
Cihazın bilgileri Lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki komutları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazın bilgileri Lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki komutları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Hocam, cihazın hiç bir şekilde tuş kombinasyonlarını kullanamıyorum. Yani, dediğiniz şekilde de yapıyorum sürekli kendini resetliyor.

Cihaz müşterimize ait. Telefonu sıfırlamak istediklerinde bu şekilde kalmış. Sıfırlarken şarjı %25 miş.
Anladım.

Cihazın imei numarası original ise cihaza uygun yazılım bulabiliriz. Diğer yöntem ise cihazın şarjını full bitirin yukarıda dediğimi yapın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Sonra verdiğim komutları girin.

Anladım.

Cihazın imei numarası original ise cihaza uygun yazılım bulabiliriz. Diğer yöntem ise cihazın şarjını full bitirin yukarıda dediğimi yapın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Sonra verdiğim komutları girin.

Ne Fastboot Mode ne de Factory mode hiç birine girmiyor. Sabah şarjı yoktu dediğiniz şekilde yaptım, olmuyor. Donanımsal arıza olabilir mi acaba?

Ne Fastboot Mode ne de Factory mode hiç birine girmiyor. Sabah şarjı yoktu dediğiniz şekilde yaptım, olmuyor. Donanımsal arıza olabilir mi acaba?
Elinizde Box Varsa Boxla Yazılım Yükleme İşlemi Deneyin Cihaza

Büyük ihtimalle donanımsal gibi duruyor. Ama son ihtimal cihazın içini açıp test point ile Unbrick Yazılımı yüklemesi yapılabilir.

friends easy to share Huawei P Smart 2019 I wanted to share the FRP solution @@ silivriserd will thank you for the help I've watched a lot of video methods & & were I've got to be in the video. well gsmturkey make sure you are always doing your best to help you [/ QUOTE] [

Geri
Üst Alt