İstek Huawei Y5 2 CUN-L21 Firmware Lazım

sirxan

Üye
Selam alekum elimde Huawei CUN-L21 modeli var telfon MTK islemci normal calisiyordu sahibi format atmami istedi menuden reset atdim yeniden baslatdi reset tamamlanmadi 20191029_195413.jpg, tus konbinasiyonuyla hard reset atmak istedim recoveriye girmedi bi turlu ve telfon Huawei logosunda kaldi bi turlu acilmiyor sorun yazilimdan ola bilirmi? bilgisi olan varsa yardim etsin simdiden tese20191029_195337.jpgurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Telfona yazılım atdıkda böyle bi hata veriyo20191030_005115.jpgbiri baksın bu konuya

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin

sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak

sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin

ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin

sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak

sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin

ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info
Ustam cmd ekrani telfonu görmuyor MRT ile boyle bişey yapa bildim20191030_113635.jpg

Selam alekum elimde Huawei CUN-L21 modeli var telfon MTK islemci normal calisiyordu sahibi format atmami istedi menuden reset atdim yeniden baslatdi reset tamamlanmadiEkli dosyayı görüntüle 8059, tus konbinasiyonuyla hard reset atmak istedim recoveriye girmedi bi turlu ve telfon Huawei logosunda kaldi bi turlu acilmiyor sorun yazilimdan ola bilirmi? bilgisi olan varsa yardim etsin simdiden teseEkli dosyayı görüntüle 8058urler
Yazılımı yükleme yaptınız mı?​

Yazılımı yükleme yaptınız mı?
tam 5 tane yazilim atmayi denedim hepsinde sp flash tool hatasi veriyo reim yukarda paylastim. telfonu fash boota aliyorum Fashboot done FRP Unlock yaziyo EFT Dongleyle bi islem yapmak isdedikde USB Transferring... USB Trabsferring OK Time;1418ms Vel ; 10797kb/s failed to get download permission bacause status is locked! yaziyo UAT la Fasht bootda flaslama deneme yapicam birazdan son care olarak)) telfon sarj oluyo huawei logosunda kaliyo fasht boota giriyo bi recoveri ye girmiyo, sanirim boot kilid sorunu var telfonda,

Yazılımı yükleme yaptınız mı?
20191031_022716.jpgbuda işe yaramadı aldım hata kımızı yazıyla gösteriyo hem tlfonda hemde proqramda sorun me ola bilir bi fikri olan varmı? Ön yükleyici kilitlenmiş anlamadım ben öyle bi kilitki teldomda hiç bi işlem yapamıyorsun

tam 5 tane yazilim atmayi denedim hepsinde sp flash tool hatasi veriyo reim yukarda paylastim. telfonu fash boota aliyorum Fashboot done FRP Unlock yaziyo EFT Dongleyle bi islem yapmak isdedikde USB Transferring... USB Trabsferring OK Time;1418ms Vel ; 10797kb/s failed to get download permission bacause status is locked! yaziyo UAT la Fasht bootda flaslama deneme yapicam birazdan son care olarak)) telfon sarj oluyo huawei logosunda kaliyo fasht boota giriyo bi recoveri ye girmiyo, sanirim boot kilid sorunu var telfonda,
Ekli dosyayı görüntüle 8086buda işe yaramadı aldım hata kımızı yazıyla gösteriyo hem tlfonda hemde proqramda sorun me ola bilir bi fikri olan varmı? Ön yükleyici kilitlenmiş anlamadım ben öyle bi kilitki teldomda hiç bi işlem yapamıyorsun
Huawei bazı modelleri böyle yapıyor. NCK veya SigmaKey ile sağlam cihazdan yedek alıp yüklemek lazım.​

Huawei bazı modelleri böyle yapıyor. NCK veya SigmaKey ile sağlam cihazdan yedek alıp yüklemek lazım.
ustam selam huawei cun-l21 re bootloder unlock yapmak icin kod gerekiyomus bunu nerden bula bilirim? uaweinn kedi sitesinde bulamadim? on yukleyici kilidi kapali yaziyo fasbot ekraninda yaziyo(
failed to get download permission because status is locked)

Geri
Üst Alt