Stock Rom Huawei Y5 2018 Yavaşlama Sorunu

Paradoks

Üye
Merhaba Bugün bi değişiklik yapıp samsung cihazından huawei kullanmaya başladım. Telefon iyi güzel de Samsung cihazlara nazaran biraz yavaş geldi. Acaba varmıdır bunun bir çözümü eski stock romlardan birini yüklesek düzelme ihtimali varmı acaba.

bu Huawei y5 2018 çok yavaş bir cihaz bunlardan çok sattim bir tane bile müşteri mumnun değil mtk cihazdir costum romu falan cok zor olur olsada fark edeceğini sanmam

bu Huawei y5 2018 çok yavaş bir cihaz bunlardan çok sattim bir tane bile müşteri mumnun değil mtk cihazdir costum romu falan cok zor olur olsada fark edeceğini sanmam

Bide ısınması var bu cihazın 450 ye almıstım dıs gorunusunde bi problem yok suan 550 ye alıcı var hemen elden cıkaracagım
Hız acısından pil gucu ve ısınma olmayan bir cihaz önerebilirmisin

Bide ısınması var bu cihazın 450 ye almıstım dıs gorunusunde bi problem yok suan 550 ye alıcı var hemen elden cıkaracagım
Hız acısından pil gucu ve ısınma olmayan bir cihaz önerebilirmisin
butcen nedir

o fiyata tevsiyem j5 pro alman ikinci el temiz değişeni olmayan bitane tam 700 lira cıvarı bulursun
32gb olacak
2 gun once saattım bitane ıkıncı el benım kendı kullandıgım cıhazdı gercekten cok güzel cihaz

o fiyata tevsiyem j5 pro alman ikinci el temiz değişeni olmayan bitane tam 700 lira cıvarı bulursun
32gb olacak
2 gun once saattım bitane ıkıncı el benım kendı kullandıgım cıhazdı gercekten cok güzel cihaz

Bu bazı j7 modellerinde ekranda morarma renk bozuklugu cıkıyor bazılarında ekranda 2 veya 3 cizgi boydan cıkıyor bu cihazları önerirmisin peki.
J5 pro Önerini dikkate alacam

önermem ips ekran onlar samsung alacaksın amoled ekran alacaksın
hem renklerde cok fark edıyor hem batarya omrunde cok fark yapar

önermem ips ekran onlar samsung alacaksın amoled ekran alacaksın
hem renklerde cok fark edıyor hem batarya omrunde cok fark yapar
Amoled veya ıps oldugu nasıl belli olur amoled ekran olanlar belirli bir çıkış yılları mı var

Amoled veya ıps oldugu nasıl belli olur amoled ekran olanlar belirli bir çıkış yılları mı var
ips arkadan aydınlatmalı oluyor led ile amoled her bir ışığı pikselden veriyor cihaz özelliklerine bakatıgın zaman yazır zaten
ekran yapı mimarisi neyse

Geri
Üst Alt