Yardım Huawei Y7 2019 DUB-LX1 C185 IMEI Null

Anladım cihazın ana bant durumu nedir şu an ne yazıyor ana bant kısmında?

Ayrıca IMEI Repair işlemi yapınca IMEI düzelmedi mi?
boş görünüyor imei repair sigma ile yapıyorum ama imeiler gene çıkmıyor kendi içinde saklıyor@silivriserdar,

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190901-174049[1].jpg
    Screenshot_20190901-174049[1].jpg
    141.7 KB · Görüntüleme: 126
boş görünüyor imei repair sigma ile yapıyorum ama imeiler gene çıkmıyor kendi içinde saklıyor@silivriserdar,
Bu sorunu çözmek için elinizde cihaza ait EFS Yedeği mevcut mu? Veya UMT Dongle ile çekilmiş full yedek lazım. NV sorunu şu an oluşan sorun.

Yada HCU da dosyaları olabilir bir bakın. Elimizde full yedeği UMT Dongle ile çekilmiş. Ama upload edemedik.​

Bu sorunu çözmek için elinizde cihaza ait EFS Yedeği mevcut mu? Veya UMT Dongle ile çekilmiş full yedek lazım. NV sorunu şu an oluşan sorun.

Yada HCU da dosyaları olabilir bir bakın. Elimizde full yedeği UMT Dongle ile çekilmiş. Ama upload edemedik.
elimde yok malesef alamadım sitede başka kimsede olan yokmu

elinde hcu nv yedeği olan varmı ?

DUB-LX1 BEN YAPTIM SIKINTI OLMADI HCU İLE ATIN DOSYA SEÇİN repair as. emty. board seçeneğini seçin Erase restricted ver.(gc) tikinini kaldırın imeileri düzeltin ve yasırın sıkıntı olmayacak

Ekli dosyalar

• 20200125_162030_860027045034966.rar
    317 bayt · Görüntüleme: 290
DUB-LX1 BEN YAPTIM SIKINTI OLMADI HCU İLE ATIN DOSYA SEÇİN repair as. emty. board seçeneğini seçin Erase restricted ver.(gc) tikinini kaldırın imeileri düzeltin ve yasırın sıkıntı olmayacak

Sağol Kardeşim Bu dosya işe yaradı C185 makinayı ayağa kaldırdı.

merhaba tam olarak nasıl yuklenecek hcu dan mı dc phonextenmı aynı sorunu yasıyorum ımeıler null sn bozuk ama aramada ınternet cekımınde hıcbır sorun yok cıhazın ama fotolarda galerıye atıyor sn ve ımeılerı onrabılırsem sorun kalmıyacak gıbı

manufaktor modda baglıyorum cıhazı okutuyorum ama ir as. emty. board bu secenek aktıf degıl ve Erase restricted ver.(gc) aktıf olmuyo ımeı onarma kısımlarıda aktıf olmuyor nasıl bır yol ızlemelıyım ?

Geri
Üst Alt