Ekli dosyalar

• 20191110_100831.jpg
    20191110_100831.jpg
    5.2 MB · Görüntüleme: 14
ustam cihaz y7 prime 2019 cihaz geldiğinde servis yoktu. imei kayıtlı yeniden imei attım sorunsuz ancak yine servis yok olarak kalıyor nasıl bir yol izlemeliyim varmı yardımcı olabiliecek?

Henüz içeriğr ulaşamadım beğen yok cevap yaz bakamadığım bir yazılım için ne yazabilirim
DETAYLI ANLATIM VİDEOSU
SÜRÜM DÜŞÜRME YAZILIMI - DOWNGRADE FIRMWARE
Ekli dosyayı görüntüle 8544

[Gizli içerik]

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Huawei Y7 DUB-LX1 Cihazının en son güncelleme dahi almış olsa sürüm düşürüp IMEI Repair işlemi yaptık. İçini açmak vesaire yok. Direk verdiğimiz dosya ile IMEI repair işlemi yapılır.

VIP bölümünde dosya mevcut. Dosyada bulunan adımları uygulayarak kolayca sürüm düşürüp IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.
VIP Konu

VIP Üyelik Almak İçin
f8745fac0aa6e3e5f5c770c7256d6a86.jpg

Henüz içeriğr ulaşamadım beğen yok cevap yaz bakamadığım bir yazılım için ne yazabilirim

VIP Üyelik almanız lazım.​

sorunuz tam anlatırdanız yardım cı olurum.team veardan baglanıp

verdiğiniz link normal y7 2019 için ltfen insanları kandırmayın

başlıkta
Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX1 Tüm Versiyonlar IMEI Repair İşlemi
yazıyor
konuya detaylı bir şekilde bakmak lazım şimdi bu cıhaz b136 güncellemesinden sonra konudaki dosya ile downgrade olmuyor
zaten belirmişiz konuda VIP bölümünde dosya mevcut. Dosyada bulunan adımları uygulayarak kolayca sürüm düşürüp IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.
dosya erişimi için vip üyelik almanız gereklidir​

huawei y7 2019 prime
c185
c432
vs..
fark etmeksizin son güncelleme dahi almış olsa repair için dosyası elimizde mevcut
vip üyelere takıldığı noktalarda bizzat tarafımca uzak bağlantı yaparak işlemi sağlıyorum​

sigma ilemi atılıyor elimde sigma yok ona göre vip üye olayım.

Geri
Üst Alt