iCloud Bypass

Merhaba iCloud bypass için onerebileceginiz bir tool varmıdır

Peki unlock tool diye bir tool gördüm onda şebeke calismiyormu
merhaba
telefon kilit ekranında ise ramdisk yöntemi ile backup alarak bypass yapabilirsiniz unloctool üzerinden ( şebekede herhangi bir sorun olmayacaktır . ) . ama telefona format atılmış ise unlocktool üzerinden şebekeli açamazsınız . şebekesiz açabilirsiniz .
format atılmış cihazlarda ben iremoval pro u kullanıyorum . iremoval pro ücretli bir araçtır . şebeke normal şekilde çalışacaktır .

merhaba
telefon kilit ekranında ise ramdisk yöntemi ile backup alarak bypass yapabilirsiniz unloctool üzerinden ( şebekede herhangi bir sorun olmayacaktır . ) . ama telefona format atılmış ise unlocktool üzerinden şebekeli açamazsınız . şebekesiz açabilirsiniz .
format atılmış cihazlarda ben iremoval pro u kullanıyorum . iremoval pro ücretli bir araçtır . şebeke normal şekilde çalışacaktır .
Ben başka telefoncuya yaptırdım adam 350tlye yaptı cihaz hello ekranindaydi iremoval zaten 550ye yapıyor nasıl yaptı anlamadım (cihaz iPhone 6ydi)

• iphone 11 icloud şifre kırmak mümkün mü

merhaba
Hocam bizde X ve 6s plus var anyunlock aldık yapamadı,eft yaptı ama şebeke yok acaba iremoval yapar mı? kredili sistem mi yıllık mı ücreti

Geri
Üst Alt