Infinix Note 30 VIP Alınır mı?

Yakında telefon alacağım ve bu modeli düşünüyorum. Sizce infinix alınır mı ve en az 3 yıl idare edermi? Sadece insstagram ve genshin impact için kullanacağım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yakında telefon alacağım ve bu modeli düşünüyorum. Sizce infinix alınır mı ve en az 3 yıl idare edermi? Sadece insstagram ve genshin impact için kullanacağım.
Fiyatı yazmayı unuttum. Tanıdık bir telefoncuda 8250 ye alacağım kayıtlı ve full kutu aksesuarlı.

MTK işlemcili cihazlar bana çok güven vermese de fiyat performans olarak iyiler bence . Ama bulabiliyorsan İnfinix Note 12 VIP modelini test etme şansım oldu orjinalini . Gerek kamerası gerek 120w hızlı şarjı ile fark yaratan özellikleri olan bir telefon . Hatta bulabilirsen ben de bir tane almak isterim :)

MTK işlemcili cihazlar bana çok güven vermese de fiyat performans olarak iyiler bence . Ama bulabiliyorsan İnfinix Note 12 VIP modelini test etme şansım oldu orjinalini . Gerek kamerası gerek 120w hızlı şarjı ile fark yaratan özellikleri olan bir telefon . Hatta bulabilirsen ben de bir tane almak isterim :)
Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Telefonu satın aldım şuan kargoda en geç cuma günü veya cumartesi elimde olur.ben telefonu kameradan çok performans ve pil kullanım ömrü için alıyorum. Açıkcası telefondan şüpheliyim biraz kalitesini bilmiyorum çünkü.kullandığım zaman buraya güncel olarak yaşadıklarımı yazacağım. Note 12 vip kısmını soracağım.

Benim düşüncem yavaş yavaş artık infinix ve tecno cihazları daha çok satış yapacak gibi duruyor. Özellikle Yurt dışı olanları hem uygun hemde fiyat performans açısından çok iyi durumdalar. IMEI Repair konusunda da format atınca ve güncelleme yapılınca sorun olmaması da ayrıca güzel.

Xiaomi artık sadece Direnç üzerinden olunca ve format güncelleme sıkıntılı olunca ister istemez infinix ve tecno markaları öne çıkmaya başladı.​

Merhaba cihazı aldım.performans olarak mükemmel.kamera olarak pek tatmin edici değil.hafif.ekranın çene kısmı ve üstü eşit şekilde yapılmış daha güzel görünüyor batarya sabah 7 den akşam 7 ye kadar %50nin altına düşmüyor.kisacasi cihaz performansa önem verenler için yapılmış.kutusundan kablolu ve kablosuz şarj aleti çıktı.ekranda halı hazırda koruyucu varken ek olarak birtane daha çıktı sert bir kılıf fazla kalın olmadığı için telefona ağır hissiyati vermiyor.ben beğendim tavsiye ederim.

Note 12 vip elinde kalmadığını söyledi daha getirmeyecekmis

Geri
Üst Alt