Yardım İPhone 6s Plus İCloud Kırma

sezer2892

Üye
İyi günler elimizde bir adet İphone 6S PLUS Var
Direk Konuya Gireyim Ustalar.
Cihaz Sıfırlanmış icloud bilinmiyor
müşterimiz bize bu şekilde sattı bizde aslında ekranı ve içindeki parçaları için aldık ama merak ediyorum içinde ki icloud hesabı kırılabilirmi ?
kırılırsa eğer normal bir şekilde hesap eklenip kullanılabilinir mi ?

öncelikle imeisi sorgulanması lazım.
iclouda gelince meid deyilde gsm ise icloud geçilir şebekede verir,Meid ise şebeke vermez Hesap kurulup tablet gibi kulanılır....
Telefon sıfırlanırsa başa döner asıl sahibini icloud hesabı ister

İyi günler elimizde bir adet İphone 6S PLUS Var
Direk Konuya Gireyim Ustalar.
Cihaz Sıfırlanmış icloud bilinmiyor
müşterimiz bize bu şekilde sattı bizde aslında ekranı ve içindeki parçaları için aldık ama merak ediyorum içinde ki icloud hesabı kırılabilirmi ?
kırılırsa eğer normal bir şekilde hesap eklenip kullanılabilinir mi ?

Daha önce açılması için Apple ile bağlantı kurulmamışsa kalıcı olarak açılır.Daha önce denenmişse ve açılmamışsa yapacak bir şey yok.

Cihazın faturası varsa, cihaz sahibi apple ile görüşerek, garanti süresi dolmuş olsa bile destek veriyor ve açılıyor cihaz, diğer seçenekler her türlü başınızı ağrıtır bir şekilde.

Daha önce açılması için Apple ile bağlantı kurulmamışsa kalıcı olarak açılır.Daha önce denenmişse ve açılmamışsa yapacak bir şey yok.
Ustam peki siz açabiliyormusunuz ve ücreti ne olur,açılırsa komple kalkarmı cihazdan icloud sıfırlasak vs yinede normal bir şekilde kullanılabilinirmi ?
ayrıca imei numarasında çalıntı olup olmadığını nasıl anlayabilirim

Ustam peki siz açabiliyormusunuz ve ücreti ne olur,açılırsa komple kalkarmı cihazdan icloud sıfırlasak vs yinede normal bir şekilde kullanılabilinirmi ?
ayrıca imei numarasında çalıntı olup olmadığını nasıl anlayabilirim

*#06# ile imei numaranızı görebilirsiniz.Daha önce denenmemişse kalıcı kalkar.Fiyatı değişir imeiyi görmeden birşey diyemeyiz.Sitenin üstündeki numaradan iletişime geçebilirsin.

Öncelikle iOS veriyonuna bakınız. iOS 15 den daha düşük bir sürüme sahipse Meid Bypass yöntemleri ile şebeke dahil kullanılır hale gelebilir. Server üzeri kalıcı olarak açılma da denenebilir ancak daha önce Apple aranmış veya denenip red yemiş ise tek çare bypass. Bypass için de dediğim gibi, iOS 15 sürümünden daha düşük olması gerekli çünkü şimdilik iOS 15.xx jailbreak desteklemiyor.

*#06# ile imei numaranızı görebilirsiniz.Daha önce denenmemişse kalıcı kalkar.Fiyatı değişir imeiyi görmeden birşey diyemeyiz.Sitenin üstündeki numaradan iletişime geçebilirsin.
imei numarasını sizinle paylaşsam çalıntı olup olmadığına bakabilirmisiniz
ayrıca fiyat verebilirmisiniz.
büyük ihtimalle ios 15 dir zaten cihaz.

he bunu biliyorum ben program vs üzerinden bakıyorsunuz sanmıştım
hemen bir kontrol edeyim imei geri dönüş sağlayayım

he bunu biliyorum ben program vs üzerinden bakıyorsunuz sanmıştım
hemen bir kontrol edeyim imei geri dönüş sağlayayım
"KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI"
evet sanırım cortladık
imei numarasını puf olmuş
buna yapılacak birşey varmıdır
yoksa ugraşmaya değmezmi ?

öncelikle imeisi sorgulanması lazım çalıntımı deyilmi..Hak Yememek Lazım.!
iclouda gelince meid deyilde gsm ise icloud geçilir şebekede verir,Meid ise şebeke vermez Hesap kurulup tablet gibi kulanılır....
Telefon sıfırlanırsa başa döner asıl sahibini icloud hesabı ister
Bunu nasil yapmak lazim? Bende 6s var. Telefon çalişiyor. Ama icinde icloud hesavi mevcut.

Nasil yapmaliyim? Yardim edebilirmisiniz? Ios 15.2.1

Ios 15 jailbreak olmuyor.Sitenin tepesindeki numaralardan iletişime geçin daha önce denenmemişse cihaz kalıcı kaldırtma denenebilir.Ücret bilgisi ve detay için numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Ios 15 jailbreak olmuyor.Sitenin tepesindeki numaralardan iletişime geçin daha önce denenmemişse cihaz kalıcı kaldırtma denenebilir.Ücret bilgisi ve detay için numaradan iletişime geçebilirsiniz.
Azerbaycandan yaziyorum. Hiç denenmedi. hangi numaraylar ieltisime gecmeliyem? Ayri ülkelerde yasiyoruz. Yardim ede bilecekmisiniz?

Geri
Üst Alt