İstanbul Kart Uygulaması Root Hatası

ugurcum

Üye
İyi forumlar, Galaxy S20 imeili cihazımda imei kaynaklı root var ve magisk yok anasayfasında, istanbul kart uygulaması root'tan kaynaklı hata veriyor atlatmanın bir yolu var mıdır?

İyi forumlar, Galaxy S20 imeili cihazımda imei kaynaklı root var ve magisk yok anasayfasında, istanbul kart uygulaması root'tan kaynaklı hata veriyor atlatmanın bir yolu var mıdır?

MagiskHide Güncel ismiyle Zygisk kullanın ve Magisk'in kütüphane ismini random olarak değiştirtin ayarlarında mevcut.

MagiskHide Güncel ismiyle Zygisk kullanın ve Magisk'in kütüphane ismini random olarak değiştirtin ayarlarında mevcut.
Hocam sırf istanbulkart uygulaması için magisk'i kaldırdım imei'm gitti ardından tekrar imei tamir ettirdim, son imei yi attırmadan önce de magisk'te zygisk bölümünden de gizlememe rağmen olmamıştı baya uğraşmıştım. Şu anda da magisk uygulaması yok cihazımda ana sayfada yani.

Root gizleme yapmanız lazım. Bunun için youtu.be da videoları var. MAGİSK sürümüne göre değişiyor.​

Magisk olmadığı için yapamadım gizlemeyide yapamamıştım android'e sanal bir android kurarak çözdüm sorunu yazan herkese çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt