Kapanan Cihazlar Tekrar Açılır mı ?

Mhomenn

Üye
Cihazım honor magic 2 6 ay sonra falan kapanacak martta tekrar açılmıştı kapanınca tekrar açılır mı yine ? Yoksa 1 sefere mahsus mu açılmıştı kafam da soru işareti kaldı bilgisi olan var mı şimdiden çok teşekkür ederim ??

kapanan cihaz değil imeildir.imeili pasaportla açarsin.o da fiyat olarak 1000 tl yi geçiyor ya telefonu çöpe atican yada yasal olmayan yoldan imeili açtiracaksin.siteden yardimci olacak arkadaslar vardir

kapanan cihaz değil imeildir.imeili pasaportla açarsin.o da fiyat olarak 1000 tl yi geçiyor ya telefonu çöpe atican yada yasal olmayan yoldan imeili açtiracaksin.siteden yardimci olacak arkadaslar vardir
Cihazlara IMEI değişikliği yapmak yasal değildir. Kaybolan veya silinen imeilerini onarmak yasaldır.?

Cihazlara IMEI değişikliği yapmak yasal değildir. Kaybolan veya silinen imeilerini onarmak yasaldır.?
yasal oldugunu soylemedim zaten.arkadasa zarf atiyordum.ülkeye kaçak telefon sok hiç vergi vermemek için hic etik degil

Ben ne sordum sen cevap verdin kardeşim ya bende biliyorum her şeyi sadece her yıl tekrar açılıyor mu diye sordum imei

Ben ne sordum sen cevap verdin kardeşim ya bende biliyorum her şeyi sadece her yıl tekrar açılıyor mu diye sordum imei
pasaport ile actiysan kapanmaz.telefoncu açti ise kendin verdigin imeil ise kapanmaz bir yil sonra kendi atarsa 1 ay sonra bile kapanir

Geri
Üst Alt