Yardım Lenovo Tab 7 Essential TB-7304F OEM Unlock ve ROOT

Malesef bu cihazlarda oem kilidini fastboot komutlarıyla açamıyoruz. Sorunumuz zaten bu ?

Güncel yok mu buralarda bu işleri bilen yardım edebilecek ?

3. gün sonuç olarak profesyonel destek istiyorum. İletişim kurulabilecek tek yer burası görünüyor sizle sanırım

Olmuyor oem lock açılamıyor sadece Sp tools ile Telefonu kapatınca volume + tuşuna basılı tutarak flashlanıyor. Denemeye devam ediyoruz inş. çözeriz.

Teşekkürler .. Umarım oem unlock yapabiliriz.
Şu an aynı marka model tabletten elimde var. FRP Sorunu vardı onu çözdüm. Şimdi yazılımı yedek alıp TWRP denemesi yapacağım.

Büyük ihtimalle twrp ve root sorununu çözerim.​

Tamam haberini bekliyoruz @silivriserdar usta. Ne gerekiyorsa yapalım. Cihazı farklı bir sisteme entegre etmek istiyorum. Farklı bir proje elimdeki ,bu cihazı yeni aldık sıfır cihaz. Gerekirse cihazı size gönderebilirim.

Tamam haberini bekliyoruz @silivriserdar usta. Ne gerekiyorsa yapalım Cihazı farklı bir sisteme entegre etmek istiyorum farklı bir proje elimde sadece bu cihaz varve yeni aldık sıfır cihaz. Gerekirse cihazı size gönderebilirim.
Elimdeki cihaz ile güzel şeyler yapacağım. Merak etmeyin. :)

Önce bir yedeğini alayım ardından TWRP yükleyip deneyeceğim. Bu tablete ait TWRP zaten yapmışlar. İlk önce onu deneyeceğim. Başarılı olursam sırası ile root yapacağım.

Custom rom pek zamanım yok. Orası da artık Geliştiricilerin işi ben pek zamanım olmuyor.​

Beni geliştirici bir arkadaşa yönlendirirseniz Custom Rom sp tool scatter hazırlamak için aslında faydası olur. Bu desteğiniz için size ve siteye ayrıca katkı yapmaktan mutluluk duyarım.

Beni geliştirici bir arkadaşa yönlendirirseniz Custom Rom sp tool scatter hazırlamak için aslında faydası olur. Bu desteğiniz için size ve siteye ayrıca katkı yapmaktan mutluluk duyarım.
Geliştirici arkadaşlar var ama cihaz ellerinde olması lazım. Birde şu an üniversite sınavları vesaire yoğunlar ama gene sorarım.​

Stock rom yüklemesinde sorun yok sp flash tool ile yapabilirsiniz ? aynı sorundan kastınız nedir ?

Elimdeki cihaz ile güzel şeyler yapacağım. Merak etmeyin. :)

Önce bir yedeğini alayım ardından TWRP yükleyip deneyeceğim. Bu tablete ait TWRP zaten yapmışlar. İlk önce onu deneyeceğim. Başarılı olursam sırası ile root yapacağım.

Custom rom pek zamanım yok. Orası da artık Geliştiricilerin işi ben pek zamanım olmuyor.

Hocam son durum nedir ??

Geri
Üst Alt