LG G3 Android 6.0.1 Güncelleme

omerfk

Üye
ikinci bir telefona ihtiyacım olduğu için temiz bir lg g3 buldum. bu telefonu kullananlar bilir efsane bir telefondu ekranıyla kamerasıyla daha öncede yıllarca kullanmıştım ama şimdi hatırlamıyorum onu nasıl güncellediğimi. konumuza gelirsek telefonu şuan kullanıyorum fakat android 5.0 yüklü ve program versiyonu ise V21a-SEA-XX singapur sürümü var sanırım bunu en güncel resmi android 6.0.1 'e nasıl güncelleyebilirim teşekkürler şimdiden

biraz araştırdım şurdan yazılım indireceğim LG D855TR(LGD855TR) aka LG G3 - LG-Firmwares.com sonra lg up ile resmi olarak kuracagım fakat yazılım dosyalarında D855TR 30g 30b ve 20n yazıyor bunlar ne oluyor ve hangisini yüklemem doğru olur
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yardımcı olursanız çok sevinirim teşkler

30g en son olan versiyon 6.0 . senin telefonun d855 olabilir dikkat et hangi telefonsa ona göre yazılım yükle yoksa telefonunda sorun çıkabilir açılmayabilir. ayarlardan telefon modeline bak donanmsal bak

benim telefonum d855 32gb. telefonu kurdum lg up ile 30g olanı sorun yok şuan çalışıyor teşekkürler peki 30b ve 20n nedir onlar yazılımı indirdiğim siteye daha sonradan yüklenmiş onlar daha yeni sürüm mü birde lg g3'e 6.0.1 geldimi resmi olarak yoksa 6.0 mı

30g en son olanı 30b ve 20n daha düşük sürüm

Geri
Üst Alt