Yardım mojito/sunny Note 10 global romda açılmıyor.

maqma443

Üye
cihazda bootloader kapalı. 220k direnç takılıp eng rom ile tamir yapıldı fakat global rom atıldığı zaman 1 kez redmi gelip gidiyor o kadar. ya da redmi geliyor ve fastboota düşüyor. recoverye girmiyor. eng romda açılıyor cihaz. edl mod yerine eng romdayken mi flash ile global rom atmak istedim fakat miflash "missmatching image and device" hatası veriyor. yardımcı olabilecek var mı?

cihazda bootloader kapalı. 220k direnç takılıp eng rom ile tamir yapıldı fakat global rom atıldığı zaman 1 kez redmi gelip gidiyor o kadar. ya da redmi geliyor ve fastboota düşüyor. recoverye girmiyor. eng romda açılıyor cihaz. edl mod yerine eng romdayken mi flash ile global rom atmak istedim fakat miflash "missmatching image and device" hatası veriyor. yardımcı olabilecek var mı?
1. si direncin arızalı olabilir
2. yazılımında sorun var flash all bat dosyası editlemek çözüm olabilir
3. süde mi flash niye kullanıyon cmd varken

1. si direncin arızalı olabilir
2. yazılımında sorun var flash all bat dosyası editlemek çözüm olabilir
3. süde mi flash niye kullanıyon cmd varken

Direnci 3-4 kez değiştirdim ya dirençten olacağını sanmıyorum. Birden fazla farklı versiyonlarda global yazılım denedim flash all bat dosyasını da denerim notepad++ ile yapmıştım daha önce ama nasıl editlemem gerekiyor?
CMD aklıma gelmemişti deneyeceğim onu da.
Mi flashta "missmatch" hatası vermesi garip çünkü sağlam bir note 10 da eng romydaken fastboottan miflashla global yazılım atılabiliyor. Acaba donanımsal bir arıza cihaz modelini mi etkiliyor? Gerçi eng modda adb portunu okuttuğumda cihaz modeli sunny olarak görünüyor. anlamış değilim. yorumun için teşekkür ederim bu arada

Geri
Üst Alt